Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a FIFA 14?

Figyelt kérdés

Úgy kérdezem hogy mit vártok tőle. Meg hogy szerintetek szebb lesz a grafika,jobb játékélmény,meg stb.

ja és ha tudtok valami hírt róla írjatok linket. Köszi előre is.



2013. febr. 19. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

hát a játékélmény már a 12nél is 5/5 csillagos volt nekem

grafika szerintem már sokat nem fog tudni javulni ígyis elég szép. szerintem a keret lesz más...

2013. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2013. febr. 19. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a játékélmény évről évre jobb ( 6 Éve fifázom ) a grafikán is minden évbe finomítanak.Amit várnék jövőre: Hullámzó közönség. Jobb, élethűbb köz. hangok A kispad mutatása. Horti Gábor komment. ( hogy ,végig röhöghessem a meccset :-)Pl . a 13-ban a szabadrúgás variációk remek ötlet volt alig várom,hogy felrúgjanak!
2013. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hátha olyan sz.ar gagyi lesz mint a 13 akkor semmi jót :D
2013. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mért lenne a fifa 13 gagyi???
2013. febr. 26. 14:34
 6/8 konzi ***** válasza:
szerintem nagyon sokat fog változni.A grafika jobb lesz és szerintem lehet 3d-ben játszani és ezért a gépigénye és az ára a játéknak nagyon sokat fog nőni
2013. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat várok tőle... PL a bíró ne legyen olyan k*cs*g és hogy az emberek ne gabajodjanak össze mindig kevesebb bugot jobb játékélményt a grafikát meg lesz*rom. :)
2013. júl. 16. 15:21
 8/8 Gele19 ***** válasza:
Egyetértek, ha olyan hibákkal teli lesz mint a 13 akkor ki se adják, főleg online egy rakás fos ps3-on, belassult játékmenet, lassú, bénázó játékosok, Néha egy bedobást nem tudnak átvenni, elpattan 5 méterre, pedig csak ráesik a lábára :-). Egyedül UT-ben jó a játék akkor is csak a gép ellen
2013. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!