Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Végig lehet vinni a Fallout3-a...

Végig lehet vinni a Fallout3-at anélkül is, hogy ne tudnék angolul?

Figyelt kérdés
Sok videót néztem már a fallout 3-ról, és nagyon megtetszett, csak nem tudok angolul és így nem vagyok biztos benne, hogy végig tudom vinni a játékot.Magyar játék pedig tudtommal nincsen, mivel xbox360-on játszok.

2013. febr. 19. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti nem árt ha van az embernek angol tudása hozzá, hogy a történetet értse, de én se sokat tudok angolul és úgy játszottam vele. Az más kérdés hogy egy idő után szereztem hozzá magyarosítást, de ez xboxon nehéz lenne. Szóval vég lehet csak nem olyan izgalmas.
2013. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudok angolul amit tudok pont a Fallout 3-nak köszönhetem az összes küldi teljesítése fent van a youtube-on ha,elakadsz írd be hogy Fallout 3 (küldetés neve) és ki fogja dobni a videót hozzá.Megéri a DLC-ket is megszerezni hozzá mert nagyon jóra sikerült mind és +10 szint fejlődés,Unique fegyverek,öltözetek,küldetések!

Én több mint 12-15 alkalommal toltam végig(Xbox360) több féle embert gyúrtam,pusztakezest,lopakodós snipert,olyat is aki ütő vágó szerszámokkal operál.

A főszálat(Main Quests) a mellék küldetésekkel(Side quests) együtt vidd különben lassan fejlődsz én úgy szoktam hogy felszedem az összes mellék küldetést és utána szoktam elkezdeni teljesíteni őket.

Ha kérdésed van írj nyugodtan.

Ezek a DLC-k.

-Operation: Anchorage

-The Pitt

-Broken Steel

-Point Lookout

-Mothership Zeta


Itt megtalálod az összes küldetést.


[link]

2013. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos végig lehet, csak a kérdés, hogy mi értelme?
2013. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy néztem a Magyr verziót is PC-n meg kell hogy mondjam elég gyatra és méltatlan a játékhoz.Nem attól izgalmas és jó a játék.Még annyit hozzáfűznék én a Fallot 3 miatt vettem Xbox360-at ami érdekelt azt lefordítottam magamnak.

egyébként a történetet itt olvashatod ha érdekel.

[link]

2013. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme ez milyen kérdés.
2013. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor először játszottam vele, akkor még én sem tudtam angolul, de végig tudtam játszani. Szerintem neked is simán menni fog. De sokkal élvezetesebb, ha érted hogy mit mondanak, éppen miről van szó.
2013. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2013. febr. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!