Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lego gyüjtök honnan szerzik...

A lego gyüjtök honnan szerzik be a sok lego darabokat és a bábukat? Pl. Kis gyerekektöl akik nem tudják, hogy mi mennyit ér?

Figyelt kérdés
Enis szoktam legozni es èrdekel màr ,hogy honnan szerzik olcsobban a lego darabokat és a bàbukat.pl.kocka jàték ott is tele van lego darabokkal.de egy lego gyüjtö soha nem mondja meg honnan szerzi olcsobban a legot:Dköszi a válaszokat.

#játék #gyerek #kocka #LEGO #figura #gyűjtő #lego gyüjtö #kocka játèk
2013. febr. 19. 20:10
 1/3 AccountManagerkovács ***** válasza:
Speciel én vettem már 0 Ft-ért egy darabot egy turkálóban. De érdemes a PeCsa bolhán körbenézni, ott mindig óriási mennyiségű LEGO van és 10-50 Ft közötti áron lehet venni darabokat is. A figurák már többe kerülnek, 700 Ft-tól felfelé kb.
2013. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pecsába szoktam rendszeresen járni.onann is vettem sok darabot meg bábut ismerek is onnan néhány gyüjtöt.de engem az èrdekel ,hogy honnan szerzik be olcsobban a figeket ès a lego darabokat:D
2013. febr. 20. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Khmm...a fiurák 200 ft-tól felfelé, más is jár pecsába.
2014. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!