Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó kártyajátékokat?

Tudtok jó kártyajátékokat?

Figyelt kérdés
A játékszabályok is érdekelnének

2013. febr. 20. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
én a Svindlit szeretem (nem biztos hogy így írják xd) úgy kellhogy: bármilyen kártyával lehet játszani, és az összes lapot elosszátok a játékosoknak.és például te és én játszunk. Te kezdesz és azt mondod hogy pirosat (szivet) raksz.(lefordítva)Én erre vagy rárakok egy lapot vagy nem. ha nem akkor rácsapok és azt mondom svindli, ha te szivet raktál én viszem ha nem, akkor te. De ha viszont én erre a lapra rárakok egy szivet (mielőtt rácsaptam volna) és te csapsz rá ugyan ez történik és ha hazudok akkor is. és a lényeg hogy elfogyjon a kártyád, és lekell olvasni a másik arcáról hogy hazudik vagy sem. remélem megérted, xD szerintem nagyon jó ui:akárhányan lehet játszani, csak max több pakli kell
2013. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) majd kipróbáljuk haverokkal :)
2013. ápr. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!