Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Dawnguard data files...

Skyrim Dawnguard data files probléma?

Figyelt kérdés
Amikor a Skyrimet elindítom és ráklikkelek a data files-ra és kipipálom a dawnguard file-t akkor ha utána visszalépek nincs kipipálva.Mi lehet a megoldás?(tört)

2013. febr. 20. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tom. Nekem a dragonborn is ment. Csak a mentéseknél lévő ini-ben kellett hozáadni egy launcher "táblát" kódsort, és úgy tudtam használni a data files részleget. Az ncore-ról másoltam ki a hozzászólásokból.
2013. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a data files tudom használni de hiába kattintok a négyzetre hogy töltse be az adott dlc-t a data files sorba nem jön oda a koma akinek kéne jönnie 10 szinten
2013. febr. 22. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja vágom, én úgy emlékszem 11-es szintnél jött oda hozzám, vagy várj én csak beszélgetést kezdeményeztem és jó volt.
2013. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi majd meglátjuk
2013. febr. 22. 21:44
 5/5 anonim válasza:

Nekem is pontosan ez a problémám...

Ha találtatok rá megoldást, leírnátok, kérlek?

2013. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!