Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eddig hány DLC-je van a...

Eddig hány DLC-je van a Sniper Elite V2-nek? És hol tudnám megvenni őket egyben?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni a Sniper Elite V2-t,de szeretném,ha sikerülne az összes DLC-vel együtt beszerezni. Eddig volt a Assasinate the führer,Neudorf Outpost,The Landwehr Canal és a Saint Piere DLC. Ezeket boltokban meglehet kapni? És ha igen,hol?

#játék #DLC #TPS #Sniper Elite #Neudorf outpost.
2013. febr. 20. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Xbox360-on nyomod akkor a Live-ról letölthetők a DLC-k.

PC-re meg szerintem bárhonnan le lehet szedni a net-ről.

2013. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PC-re szeretném megvenni,steamen meg is van,de online nem tudom megvenni,így marad a bolti vétel. Ha megveszem vmelyik játékosnál,azon rajta lesznek ezek a DLC-k?
2013. febr. 21. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
3 DLC je van eddig St. Pierre,Kill Hitler + 2 Rifles,The Neudorf Outpost Pack. Ha boltban veszed meg azt csak úgy lehet ha valami spec edition tehát feltüntetik, hogy tartalmazzaa DLC ket, amúgy simán csak DLC-t netten lehet csak venni.
2013. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem,és ezt hol keressem? Milyen boltban?
2013. febr. 21. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én anno az 576 ban nézegettem a Sniper Elite v2 High command edition, de azt hiszem abban csak az első DLC volt benne és az addigi updatek. Szóval a legutóbbi dlc február 6. án jött ki kétlem lenne kint teljes verzió így egyben mindennel.
2013. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,akkor még várok egy kicsit. Köszönöm a válaszokat. :)
2013. febr. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!