Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek ki a kedvenc karakteret...

Nektek ki a kedvenc karakteretek a lolban (league of legends) és miért?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Twisted Fate , mert epic és kész
2013. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mid: LeBlanc. Epic és kész, legjobb AP a játékban. Könnyű vele menekülni, 3 ütesből megvan bárki, ha sok az AP-d. Tiszta fun az egész karakter, odaugrassz, lősz 2-t és meg is halt az ellenfél. Aztán ugrassz tovább :)


Top: Irelia. Jó def, jó attack, elég nehezen lehet megölni,ha vele vagyok. Nem hiába mondják,hogy better nerf Irelia :D Nem hagynám ki a stunját, az ultija range ami nem utolsó dolog.


Jungler: Shyvana és Diana.

Shyvana sárkány formája epic, könnyű vele jungle mobokat ölni, könnyű vele gangelni, ha úgy csinálod hatalmas def, és nem utolsó sorban gyorsan tud menekülni.


Dianat még csak most vettem meg, de már most mondom,hogy nagyon jó jungler. A pajzsa nagyon jó, kevés CD-ja van az ultijának, lassít, odaugrik az ellenfélhez, menekülni nehéz előle.


Bot:

ADC: Draven. Igaz nekem nincs meg, de premadeban általában vele vagyok és szerintem a legjobb carry a játékban.

Support: Imádok supportkodni, kedvencem Leona és Lulu.

Lulu: Legédesebb karakter a játékban és a legfunabb, véleményem szerint egyik legjobb support. Imádok vele játszani, Wild Growth-ja epic :D A slowja isten és és egyszerűen imádnivaló champ. Whimsy-je egyik legidegesítőbb skill a játékban és imádom is használni mások ellen. :D

Leona: Legjobb női karakter az egész gameban és állítom,hogy a legkidolgozottabb is. Supportnak egyszerűen ISTENNŐ :D 100 féle stun, odahúzza magát az ellenfélhez, lassít, akkor defje van a W-nek köszönhetően,hogy húúh :). Az egész Botot irányítása alatt tartja, nagyon jól működik együtt az ADC-vel. Teamfightokban best. Tudnám még dicsérni 1 óráig is, de már így is sokat írtam :D

2013. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AccountManagerkovács ***** válasza:
Lulu. Nagyon aranyos, vicces figura, a története pedig elég szomorú, ha az ember belegondol. A képességeit többféleképpen is lehet használni és vele játszottam a legjobb meccseimet!
2013. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdekes akiket mondtátok azok mid megvannak és ténleg az egyiklegjobbak :D
2013. febr. 23. 21:15
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyen tf ad vagy ap?
2013. febr. 23. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Twisted Ability-s
2013. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom de nem játszottál még adc-t?
2013. febr. 24. 07:25
 8/8 anonim válasza:
Shaco egyik kedvencem mert van menekulo kepessege es szerintem minden champ-nek kell egy... Egyszeruen fantqsztikusan kidolgozott es h ha kigyakorlod olyan pentat lehet vele tolni h az vmi hihetetlen. Jungle-re is nagyon tokeletes a bohoca miatt!! En ezt ajanlom... Egyszer ratalaltam es azota is o az egyik kedvencem :D megeri a penzt!!
2013. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!