Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az Amnesia történetének a...

Mi az Amnesia történetének a vége?

Figyelt kérdés

valaki mesélje el mert nem igazán értettem mi történt.

mi volt a lényeg? youtubeon megnéztem a 3 féle befejezést a jót, a rosszat, és a speciált. valaki nem tudja valamelyiknek mi lett a vége? megmenekült? vagy mi történt?



2013. febr. 22. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

3 vég van, illetve 4, de ebből 2 ugyan az.


Jó: Elborítod az oszlopokat, az átjáró bezárul, Alexander nem tud átjutni, és megszűnik létezni. Jön egy bejátszás, ahol Daniel elmondja, hogy ez volt életének legnagyobb győzelme, és közben látjuk, ahogy kisétál a kastélyból, szépen visszamegy az egész játékon, a liften, a várbörtönön, egészen addig a szobáig, ahol kezdődött a játék. Ott kinyílik egy ajtó, és kimegy rajta, a szabadba. Ennyi.


Rossz: Az árny elkap, te meghalsz, Alexander pedig átjut a portálon. Ennyi.


"Speciális": Agrippa levágott fejét beteszed a portálba, ezáltal megszűnsz létezni te is és Alexander is. Alexander még utolsó szavaival elmondja, hogy egy iszonyat ostoba ember vagy, és most ezzel a cselekedeteddel nem csak őt, de saját magadat is megölted. A végén láthatjuk, ahogy Agrippa beszélget a tanítványával, és mondja a null síkban lebegő lelkednek, hogy nem lesz semmi gond, már biztonságban vagy, majd a tanítványához fordul, és annyit mondd, hogy: -Gyerünk, hozd vissza, tudom hogy meg tudod csinálni. Itt véget ér a jelenet.


a 4. befejezés annyi, hogy a várbörtönben kap el az árny, itt nem látod alexandert, se senkit, csak szimplán meghalsz.

2013. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fuh nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

2013. febr. 24. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!