Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb NFS rész? Miért?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Underground 2, és a Most Wanted.

Az Underground 2 az azért mert sok jó tuning van.

A Most Wanted pedig a jó kocsik, a feketelista miatt.

2013. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld :)
2013. febr. 24. 18:36
 3/4 én a háboru ***** válasza:
Én a NFS Wantedhez hozzám fűzném hogy amikor versenyezni kell hogy kihivhasd a kövit a feketelistábol akkor nem olyan hogy 8/8-at csinálj meg hanem 10/5 (( csak példa )) Szóval amiböl szar vagy azt kihagyhatod + a sünik (( fánkot zabálo zsaruk :D))
2013. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sidewinder_27 válasza:
Szerintem nincs olyan hogy legjobb need for speed én az undergrund-tól a rivals-ig mindet jászottam és mindegyikben találtam pozitivumot az undergrund a tuning miatt a most wanted a blacklist-je miatt a carbon az canyon meccsek és a csapatmunka miatt a pro street a futamok miatt a shiftek baromira élvezhetők kormánnyal játszva az undercover a story miatt meg az autótolvajos feladatok miatt fogott meg a hot pursuit a környezet miatt tetszett meg a zsarus küldetések miatt volt nagyon fasza egyedül amiket nem érdemes azok a nitro és a the run de ha jót akarsz akkor a world-öt ajánlom abból van egy kicsi szinte mindből és az online elérhető :) (bocs a kisregény miatt de próbáltam a legtöbbet kivesézni)
2014. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!