Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetek örökké Superstar?

Hogyan lehetek örökké Superstar?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a Stardoll internetes játékot,az tudna nekem segíteni? Tegnap vettem azt hiszem 2 heti SuperStar tagságot,és kaptam egy olyan díjat hogy "SuperStar tagság megszerzése" vagy valami ilyesmi,és szerintem ha már egyszer kaptam egy olyan díjat akkor nem fogják elvenni tőlem 2 hét múlva ezt a tagságot vagy mégis?! Ha pedig mégis "elvennék",hogy csináljam hogy ne vegyék el és örökké az legyek?

2013. febr. 24. 13:59
 1/6 anonim válasza:
Sajna nem lehet örökké. 2 hetente meg kell rendelni >.<
2013. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mangoooo válasza:
Van olyan is hogy 12 hónapig legyél superstar, extra stardollárral és ajándékokkal, de szerintem nagyon drága 10788 ft
2013. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Senkinek sincs úgy hogy örökké superstar legyen? Egyébként igen,szerintem is nagyon drága nem ér meg 11 ezer forintot!
2013. febr. 26. 00:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg ha például azt választom hogy veszek 100 stardollar-t 508 ft-ért akkor a levonnak a telómról 508-ftot vagy csak az sms árát??
2013. febr. 26. 00:14
 5/6 anonim válasza:
levonnak 508 ft-ot :/
2013. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát sajnos örökké senki sem lehet....
2013. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!