Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az Assassin'...

Mi a véleményetek az Assassin's Creed sorozatról?

Figyelt kérdés

Melyik rész tetszett nektek legjobban és melyik tetszett kevésbé?


Konkrét tulajdonságokra vagyok kiváncsi.

Mint pl kinek volt eddig legjobb a ruhája,a fegyverzete,személyisége,képessége,története és stb.


Nem sértésböl de lehetöleg csak olyan emberek válaszát várom akik végigjátszották mind az 5 részét.



2013. febr. 24. 14:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

az első rész nagyon tetszett, bár mindenkinek nagy problémája volt, hogy nincs semmi értelmes storyja, nekem akkor nagyon nagy élményt nyújtott akár az is, hogy felfordulást csinálhattam.

A második rész ezioja szerintem sokak kedvence, nagyon jól hozzácsapták a storyt, le a kalappal, kicsit RPG-s lett ami szintén nagyon jó, csak az a baj, hogy egyszer játszható, szóval nem lenne kedvem még egyszer neki ugrani,

brotherhood, elsőre azt gondolnám, hogy ez erőltetett, még egy rókabőrt lenyúznak a sokak kedvence eziorol, de még sem volt olyan rossz de talán még sem kéne minden évben AC.

Revolution, ez is elég erőltetett de még is tetszett, még tovább fejlődött a gameplay.

AC 3 talán az eddigi legjobb, hihetetlenül összetett és hosszú, DE ?!?! most komolyan ötödjére is végigjátszani? ráadásul extra hosszú lett a játék... én totál meguntam nem is vittem már végig. a legjobbnak mondom, de valami még is hiányzik belőle, talán nem kellett volna 4 rész és akkor egy elég jó játék lenne.. az AC hibája az, hogy a jóból is megárt a sok és észre vehető hogy mennyire pénzéhesek... 5 rész?? 2 jó rész elég lett volna és akkor semmi negatívum nem érné őket.

2013. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Én játszottam az összes részével!

Szerintem a 2 a legjobb de a 3 sem rossz!

De ha grafikára mész, akkor a 3 a legjobb!

2013. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

szerintem egyiknek sem jó a grafikája, az első résznek a maga idejében mindent alázó grafikája volt, de azóta ezt a címet nem vitte tovább az AC,

de a harmadik részben pl amikor az elején irányított figuráról kiderül, hogy ő a rossz fiú.. na az ilyen csattanóktól lesz jó a story

2013. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ezio triológiálya volt a legjobb. Az első rész elég unalmas tud lenni az ismétlődéses játékmenettel, ha egy figurát megöltél a kilencből onnantól nem sok újdonság vár város és szituáció változásokon kívül ugyanazt az utat járod végig még nyolc alkalommal, és végig tod mire megy ki az egész játék, ki a főellenfeled. Conos sem rossz de nem mindig egy kedvelhető figura. A lényeg a történet és graf mindenhol csillagos ötös de a kivitelezés lásd első és néhol harmadik nem veri az eget :D. Desmond féle megszakításokról ne is beszéljünk, az egyben írtó idegesítőek.
2013. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
*Conoros bocsánat
2013. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Az elsőt majdnem végigjátszottam, de meguntam és abbahagytam. Az épületeken mászkálás egy ideig szórakoztató, de aztán unalmassá válik, mert olyan szürke az egész környezet, eléggé lehangoló. A sztori meg unalmas volt szerintem.


A másodikat elkeztem pár hónapja, de elég hamar abbahagytam, mert ezt is hamar elkezdtem unni... Nekem valahogy nem jönnek be igazán... nincs is meg az a nagy szabadságérzés, mint mondjuk egy TES vagy GTA játékban.

2013. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok, nekem a gta dög unalom, hülyülni jó egy hétig aztán delete.
2013. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Hát én a véleményem szerint az elsö rész,unalmas, a desmond megszakitásról csak annyi hogy majdnem minden memory teljesitése után aludni kell.


A Ezio triologiáról az jó játék lett,fordulatos történettel,

sokat fejlödött az 1 óta. Itt már nem kelett feleslegesen Desmondal járkálni. És a küldetések sem ugyanazok voltak.


A 3 ról annyit hogy nekem viszont az tetszett a legjobban.

Connor ruházata jobban tetszik mint az elözö asszasszinoké.

A képpeségei jobbak lettek lehet fát é sziklát mászni amit az elözö részekben nem lehetett. A ellentámadás kiemelése és a hajós

küldetések is kimondottan tetszetek.


Aztán a nem régi The Infamy dlc be már még tovább fejlödtek a képpeségek. Nagyon tetszett ez is. Ami a negativum ebben az hogy Desmond történetét meg lehetett volna más hogy is oldani.

de nekem ettöl függetlenül a 3. Rész nyerte el igazán a tetszésemet.


De ez csak az én véleményem volt.

2013. febr. 24. 15:30
 9/33 anonim ***** válasza:

Hát Conor ruházata is jó de a revelationsban a kezdeti páncél na nekem az tetszett a legjobban :D.


Hát ha a harmadik rész magyar lokalizációja nem hemzsegne elírástól és helyesírási hibáktól az de jó lenne. Nem rossz, történet remek de néhol a játékmenet, a hajózás elég idegesítő szerintem. :D

2013. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76-os: Mégis ki kérdezte ezt? A kérdésre válaszoltam, nem kell besértődni csak mert nem értek egyet veled.
2013. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!