Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem bukkitos szerveren hogy...

Nem bukkitos szerveren hogy lehet pluginokat rakni be a minecraftba?

Figyelt kérdés
SZiasztok az a kérdésem hogy hogy tudok a minecraft szerverembe pluginokat rakni.Sajnos nem bukkittos hanem az alap minecraft.netről lett leszedve.Honnan tudok ehhez a fajtájú szerverhez Pluginokat letölteni és melyik mappába rakjam be?VAgy ha modokat kell berakni a szerverre azt hogy tudom? Ja és ha modokat kell melyik az a mod amivel lessz /home és tudok warpolni? JA és nem szedem le a bukkittosat mert laggolok tőle.

2013. febr. 25. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már egyszer fel volt téve,de amúgy csak BUKKITOS szerverre lehet PLUGINT berakni. Simára nem lehet
2013. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha meggondolnád magad akkor ennek a videónak https://www.youtube.com/watch?v=jhDmsENhQkw&feature=youtube_.. a leírásába le lehet tölteni egy olyan szervermappát amibe vannak alap pluginok: Essentials , Group manager és world edit . amit irtál h /home és /warp azok ebbe benne vannak. Lehet h ismered azt is amibe csopotrok vannak lehet berakni embereket és azt is belehet állitani h kiirja a rangját a neve elé.Az a plugin is bennevan :) nemtom h mióta minecraftozol mert lehet h te is tudsz lagmentesítést(nem kell nagy dolog csak a beállitásoknál ha egy-két dolgot megváltoztatsz már nem lagolsz) Viszont melegen ajánlom az opifine modot(nem nagy cucc berakni ) ami nagyon megnöveli az FPS-edet. (ha érdekel h hogy kell beraki irj privátot.) Ha még esetleg valami kérdésed akad nyugodtanírj egy privátot nekem(Bárki irhat) :) szia
2013. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hű mennyit írtam! :DD
2013. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!