Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 3 vagy az új Tomb...

Far Cry 3 vagy az új Tomb Raider-t érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
megszeretném venni valamelyiket csak nemtudom melyik a jobb (Tudom a Tomb Raider még nem jelent meg!) szerintetek melyik a jobb ?

2013. febr. 27. 08:31
1 2
 1/19 IstvanGTA ***** válasza:
Far Cry 3
2013. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én tavaly megvettem a far cry 3-at, most meg már előrendeltem a tomb raidert. Ha most kellene döntenem, nem tudnék. Talán előbb az fc3-at, mert azt már akár olcsóbban is meg lehet szerezni.
2013. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
FC 3 sokkal jobb(szerintem)
2013. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 iamben válasza:
Szia! Én a helyedben biztos, hogy a Tomb Raidert venném meg! Volt alkalmam kipróbálni és egyszerűen lenyűgözött.Gyönyörű a grafika, és ami még jobb, hogy eszméletlen jó története van, tele csavarokkal és meglepő fordulatokkal. Nagyon jó, ahogy vegyítették a hagyományos Tomb Raider-es szokásokat, mozgásokat és az új fajta mozgást és lövöldözést. Nagyon jó az irányítása és sokszor úgy mozog, mint egy igazi ember. Miközben játszok folyton elámulok.Az egésznek van egyfajta hangulata, és már ez miatt megéri ezt választani. Bár azt hozzáteszem, hogy imádom a Tomb Raider játékokat, lehet, hogy kicsit elfogult vagyok!A lényeg, hogy nem bánnád meg, ha erre voksolnál! :)
2013. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat

Tomb Raider Megvettem !

és ha lesz később még pénzem akkor a far cry 3 at is meg fogom :)

2013. márc. 4. 09:31
 6/19 anonim válasza:
Far Cry 3nak valami borzalmas a grafikája és az irányítása, én le is töröltem 5 perc után, nincs normális játékmenete sem, akkor már inkább call of duty legujabb része.. én is a tomb raider-re voksolok.
2013. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
összes call of duty megvan :) tomb raiderbe a multyplayert nagyon szidták de nekem tetszik benne :)
2013. márc. 6. 11:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát aki 5 perc után azt mondja egy játékra, hogy szar annak a véleménye nem érhet sokat:) Jómagam nem vagyok nagy 'lölvöldözős' rajongó, de sok COD al játszottam már, kipróbáltam a CS-t is, és minden hasonló gémet, de a Far Cry 3 messze legjobb. Tökéletesen eltalálták a játék menetek, vadászatot, a craftingolást, a questeket, és persze nagy favorit fegyveremet az íjjat. Csak ajánlani tudom. Kis hátulütője, hogyha elmaradsz a questekkel, és csak foglalsz akkor, hamar ráunsz. Aki meg a grafikára panaszkodik annál valami gond van a gép összeállításával, hiszen én szemetgyönyörködtettő grafikát észletem(persze fullos gép, és max grafika beállítások).
2013. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

a far cry 3-at is megfogom venni.

gépem biztos elbírná mert eléggé drága volt :) . csak van egy olyan szabályom ,hogy havonta csak 1 játékot veszek meg.

2013. márc. 7. 04:16
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg, hogy játékot nem veszek, inkább lehúzom netröl. Fáj is a szívem, hogy meglopom a készítőket.
2013. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!