Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, ha amikor el...

Adamik Betti kérdése:

Mit csináljak, ha amikor el akarom indítani a Sims 3-at akkor azt írja ki hogy a játék inicializálása sikertelen?

Figyelt kérdés
Eddig csak az alapjáték meg a világ körül volt feltelepítve, de miután telepítettem a nemzedékeket, azóta nem engedi hogy elindítsam, és ezt írja ki. Pedig mindhárom eredeti....

2013. febr. 27. 18:47
 1/6 Lunala ***** válasza:
A hibaüzenetnél van egy hibakód is. Le tudnád nekem írni? Úgy könnyebben tudok rá megoldást találni :)
2013. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
0x039e8474 , és előre is köszi(:
2013. febr. 28. 19:57
 3/6 Lunala ***** válasza:

A Dokumentumok/Electronis Arts mappában van The Sims 3-as mappa, azt töröld ki(minden mentésed eltűnik, meg lehet őket menteni, ha másolatot csinálsz a Saves, Downloads, SavedSims, SavedOutfits mappákról, ám nem ajánlatos, mert lehet pont az egyik mentésed hibás, és az okozza a problémát)!

Majd indítsd el a játékot, hagyd, hogy betöltsön a főmenüig, lépj ki, nézd meg, hogy újra lett-e a dokumentumok/electronic arts mappában The Sims 3 mappa, ha igen, visszateheted a kimentett mentéseidet és játszhatsz is :) (De ismétlem, nem ajánlatos visszatenni a mentéseket se, mert lehet azok okozták a bajt)

2013. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megcsnáltam úgy ahogy leírtad, nemcsináltam másolatot, de mégse sikerült:( De azért köszi(:
2013. márc. 2. 11:54
 5/6 Lunala ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudom :( Még a tipikus, töröld le, tedd fel újra(az egészet) tanácsot tudnám adni, hátha utána jó lesz :/
2013. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám és már afentieket is elvégeztem mégsem tudom elindítani. Minden eredeti, van az alap, meg a világ körülés ennyi. Újrarakni perpill nem akarom, mert ugye most raktam fel és már ezzel sok idő elment. Valaki tud még valamit?
2016. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!