Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Portal 2 miért nem jó?

Portal 2 miért nem jó?

Figyelt kérdés

Amikor el akarom indítani a Portal 2-t csak fekete képernyő jön be, de van hang, és a játék is elindult csak nemlátok semmit.

miért van ez? Hogy oldhatnám meg?



2013. febr. 28. 09:24
 1/9 anonim válasza:
Próbáld meg újratenni vagy meny ide: http://www.youtube.com/watch?v=hVjyNPdBhUM
2013. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nekem nem működött, az újrarakást már próbáltam. Másik verziót is szedtem le : /

A videóban nekem nem egyértelmű, hogy a videókártyám nevét, hol és miként írjam át.

2013. febr. 28. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Vicces, hogy törölték a "töltsd le Steamről" hozzászólásomat. Kedves moderátor, ha nem tudná a Steam egy legális játékbolt, ahol fizetés után digitálisan le lehet tölteni az adott játékot.
2013. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább leírom... Ha lenne rá pénzem már letöltöttem volna, és vígan játszok vele. Adj használható választ vagy öld meg magad. Nincs most türelmem a hozzád hasonló igazság bajnoka vedd meg nagyszájúakhoz -.-
2013. febr. 28. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Steamen már ezerszer le volt akciózva 1000 Ft környékére, szóval ez a "nincs pénzem" kifogás erősen elbukott. Ráadásul itt nem szeretik az efféle illegális tartalmú kérdéseket. Ha már egyszer valaki lopásra adja a fejét, akkor legalább oldja meg maga a problémáját.
2013. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kérdésnek semmi köze nincs ahhoz, hogy hol szereztem mivel videó kártyával lesz probléma valószínüleg.


Mellesleg gondolj amit akarsz nincs kedvem ilyen lassú felfogású idiótákkal vitatkozni. Ha nem tudsz semmi hasznosat írni akkor tűnj innen.

2013. márc. 1. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy van ennek a videokártyához köze. Ha kipróbálnád az eredeti verziót, simán menne a játék. De inkább szitkozódj csak tovább és várj, hátha egyszer működni fog a lopott verziód.
2013. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na jó elegem volt a trollokból.
2013. márc. 1. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
most hétfőig megint ezer forint
2013. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!