Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg ez van a minecraft...

Tényleg ez van a minecraft világ végén?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=XueAK-fzboc mármint tényleg CSAK ennyi?!?! Én meg vmi nagy falakat képzeltem el... :S Biztos h ez a van a világ végén, vagy csak kamu?

2013. febr. 28. 22:43
1 2
 1/15 Wolfenstein2000 ***** válasza:

......

Ez mi? Mi van a világ végén, erre lemegy a bedrockig, majd szórakozik egy kicsit a maga baromságaival...

2013. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 -=GReddy=- ***** válasza:

Baromsag


MC Edit -tel en is meg tom csinalni


xD


Nyugi menj ameddig akarsz nem esel sehova :))

2013. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és az a sok bug?
2013. márc. 1. 18:43
 4/15 anonim ***** válasza:
A minecraft világ végét szinte elérhetetlen de ha még is sikerül ott a farlands van.Ha érdekel a far lands akkor üsd be google-be vagy a youtube-ba.Amúgy a farlands-ot beta-ba kiszedték de a 1.4.2-be véletlenül vissza került.Nézz utánaha akarsz
2013. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 -=GReddy=- ***** válasza:

Én rákerestem xD és az első amit kidobott a Google az volt ,hogy


- Minecraft farlands mod


XDD

2013. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nézd, Minecraftban nincs a világnak vége.

Ilyen hülyeségek helyett nézd meg a Minecraft Monolpolymat , a youtube csatornámon (*****)

2013. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dano2fly válasza:
Próbáld ki! Indulj el, azt 90 év múlva mond meg mi a helyzet!
2013. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ilyen, hogy "világ vége" nincs minecraftban. a mapnak akkor lesz vége, ha betelik a ramod, és befagy a géped, mert már akkora mapot generáltál le. (nem értek annyira a minecrafthoz, lehet, hogy a távoli legenerált chunk-okat nem ramban, hanem már háttértáron tárol a játék, így akkor lenne vége a "világnak" ha mondjuk 1 terabyte-os mapot csinálsz(ami nem 1-2 év lenne))
2013. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Íme itt van hogy van/létezett a far lands


[link]

2013. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
én a kreatív módban addig ástam lefelé,amíg ki nem estem a világból,és kiírta,hogy meghaltam
2013. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!