Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MIért nem megy a MicroVolts?

MIért nem megy a MicroVolts?

Figyelt kérdés

Ma feltelepítettem a laptopomra a MicroVolts nevű játékot.Még valamikor régebben játszottam vele de azóta már többször is újratelepült a windows és nem tettem fel, most viszont újra feltettem de nem működik.Mikor elindítom rákattintok a "Play Now" gombra és ez a kép jön be, de nem indul el: [link]

Miért nem megy? Kérlek segítsetek!



2013. márc. 1. 21:51
 1/4 Patrika99 válasza:
nekem is úgyan ezt írja ki :o. ha meg oldodot a probléma neked, akor elmagyaráznád, hogy hogyan sikerült meg csinnálni?
2013. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen már rég raktam ki a kérdést és még másnap megoldódott. Az antivirust kellett kikapcsolni. Comodo antivirusom van és game mode-ba raktam és ezért nem tudott kapcsolódni a külső szerverre a beépített tűzfala miatt, miutánezt kikapcsoltam ment rendesen. Ha többször megszakad a kapcsolta és kidob játék közbe érdemes a tűzfalat is kikapcsolni.
2013. nov. 18. 20:07
 3/4 Patrika99 válasza:
akkor most magyarán mondva kapcsoljam ki a virusírtomat?
2013. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Patrika99 válasza:
de ahogy tegnap újra raktam így most ezt írja ki. Kérjük, zárjon be minden programot, amely kihat játék kliens és indítsa újra a rendszert. és nem tudom h mi lehet a probléma....
2013. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!