Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sniper Ghost Warrior telepítés...

Sniper Ghost Warrior telepítés. Megoldható valahogy?

Figyelt kérdés
Elkezdtem telepíteni a Sniper GW-t, de megfeledkeztem arról, hogy tele van a gépem minden cuccal és nincs elég hely. Ezért meg is szakadt a telepítés. Persze felszabadítottam elég helyet (simán), de mikor újra akartam telepíteni, nem azt írta ki (az autorun), hogy telepítés vagy kilépés, hanem játék, eltávolítás és kilépés. Próbáltam az uninstall minden formáját, de akármit is csinálok, ez a menü jelenik meg, nem tudom telepíteni. Rákkantintok az eltávolításra, de csak kilép. De nincs is fent sehol, próbáltam keresni (rejtett dolgok között is), de csak egy üres mappa volt, amit ki is töröltem. Registry-ben amit a játékkal kapcsolatban volt kitöröltem. Csökkentett módban is próbáltam, de semmi. Mit tudnák csinálni?

2013. márc. 2. 02:06
 1/4 Pootis ***** válasza:

a RUN-ba próbáltad beírni hogy regedit? enter és kiírja a "titkos mappákat" programokról, játékokról, ha azokat kitörlöd (ha benne van) és megpróbálod felrakni, sztem elindul.


2. megoldás hogy ha eredeti a játék akkor jobb klikk a cd-re és megnyitás és setup.exe


ha tört játék akkor daemon tools vagy winrar tallózod az .iso fájlt és úgy a setup.exe

2013. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze próbáltam már. Amit találtam a játékkal kapcsolatban onnan ki is töröltem.


Setup fájl nincs. Csak egy autorun van, ami egy data.bin-ből olvas ki mindent.

2013. márc. 2. 12:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Na megoldottam/megoldottuk.


Elég figyelmetlen voltam tegnap hajnalban és egyet nem töröltem ki a "regedit"-ből. Azt kitöröltem és jó lett. Köszi szépen. :)

2013. márc. 2. 12:21
 4/4 Alex94 válasza:
Ugyan az a probéla merült fel most nekem is! Milyen mappákat kellene törölni? És hol is vannak?
2014. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!