Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-el kapcsolatban kellene...

Steam-el kapcsolatban kellene Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megvettem 3éve körülbelül a COD Modern Warfare 2-t (CoD 6). Szépen fel is telepítettem, regisztráltam Steam-re, játszottam vele. (Multi..) Majd 3 hónapig kb. nem játszottam vele, és újra elő akartam venni. A Steam-emre addigra már nem emlékeztem.. És újra feltelepíteni nem tudtam az új Steam-emre, mert kiírta hogy már aktiválták.

Hagytam a francba, most pedig megnéztem megint. Ugyan az volt mint régen, és kiírta, hogy menjek rá az alábbi gombra, és elküldik a régi Steam-em nevét E-Mail-ban. Na, most viszont már a régi Steam-emhez kapcsolódó e-mail-ra nem emlékszem....

Tudom.. kib@szott béna vagyok és szerencsétlen.. De kérlek segítsetek. Tehát arra volnék kiváncsi hogy a Steam-em (a mostani) nem tudja megmondani nekem a régi steam-emhez kapcsolódó e-mailt.?

Köszönöm előre is.. Bár nem hiszem hogy meg tudom már valaha is oldani.

És köszi hogy elolvastad.


2013. márc. 2. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajna ha nem emlékszel a steam jelszóra/névre akkor a játékaidnak amik oda voltak telepítve annyi mivel csak egyszer lehet STEAM kódot felhasználni.

De a steam supporton lehet kérdezni valahogy.

Én nem tudom hogy mivel nekem még nem volt ilyen problémám.

2013. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az az email nagyon kellene! :(

De a Doboz meg a CD kulcs megvan ezzel már lehet valamit kezdeni.

Ide küldj egy "ticket"-et

[link]


ez azért van,hogyha elveszik a neved,jelszód,email címed tudnak segíteni.

Küldj egy képet a CD kulcsról meg a dobozról és ird le mellé tollal az email címedet amiről küldöd az emailt(ez azért kell,hogy lássák tényleg te vagy az)


Sok sikert!

2013. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. márc. 2. 16:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát fényképezzem le a CDkulcsot és a dobozt és mellé írjam le egy lapra az e-mail-emet ( a mostanit? )
2013. márc. 2. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen,amiről küldöd az emailt.

Ugy okoskodok,hogy CD kulcs alapján visszatudják nézni mi volt az emailt címed.

2013. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, leírtam a problémámat, a cd kulcsot lefényképeztem, e-mailt leírtam, és megadták e-mail ben a régi Steam-em Id Pw-jét. :)

Örök hálám, Tényleg!

2013. márc. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!