Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban, hogy kell...

Minecraftban, hogy kell láthatatlanság potit csinálni? : ) ) :D Ja és van valaki aki játszik Mestermc-n? : D [Mindenható]Biushka . : )

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 21:46
 1/6 orbit-titkosnév ***** válasza:

A google tevan vele, de kedves vagyok és leirom xD


Elöször is feltöltöd az üres palackokat vízzel, majd csinálsz egy ÉJJELLÁTÁS POTIT (bibircsók, aranyrépa, redstone) Ha ez kész lesz éjjellátás poti, és ezt be rakod a fözöállványba ahova az üveget kell beraknod, és abba belefőzöd a (ERJESZTETT PÓKSZEMET). Ennyi! Második kérdésedre a válasz, én játszottam, de nem voltam elégedett vele.

2013. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÉN játszok mestermcn nyugodtan leírhatod nekem a jelszavad xD
2013. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én játszok mestermc legioncrafton. Nevem: JimDavis43
2013. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 elek99 válasza:
csinálsz éjjellátás potit aztán hozzá erjesztett pókszemet.am nevem mestermc-n:keve03
2013. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az összetevői: alvilági bibircsók, aranyrépa, erjeszetett pókszem, ha idejét növelnéd akkor izzókő-port is rakj bele, remélem segítettem :)
2013. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kalgon válasza:
én játszok:D[mindenható+]redhero
2014. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!