Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a gates of...

Mi a véleményetek a gates of andaronról?! Eddig metineztem és most elakarom kezdeni ezt a játékot csak azért jó lenne egy kicsit tudni is valami erről a játékról! Milyen karakter legyek? Mi az ideális karakter egy kezdőnek? Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Áttérsz a legrosszabb mmorpgről a második legrosszabbra ?

Miért nem próbálsz ki valami elitebb mmorpg-t ? A metin meg a gates is a legrosszabbak egyike , teljesen le van butítva ... Nem értelek komolyan ti megeszitek hogy ilyen p2w-es játékok jók ? Nem unjátok hogy annak van jó karija aki fizeti a prémuimot ? Ennyi erővel eredeti wowozni is lehetne , úgy mondom hogy a világ legjobb mmo-ja hogy már jórég abbahagytam .


A kérdésedre válaszolva :


Pap , én fél órát birtam azon a játékon olcsó wow koppintás , haverom játszott tovább , elvileg ugyanazt a küldit kell vinni 10 szinten át és x szintenként kapsz nehezebbeket .. vagy mész valami iratos helyze ahol meg tömegre kell ölni , magyarul fejlődése nulla.

Én még mindig azt mondom ha ki próbálsz egy mmo-t akkor valami jobb félét , vagy legalább középszerűt , mert a metin2 meg a gao a legalja .

Esetleg ingyenes lett a Tera online (bár ezt sem ajánlom) de mindig 1000x jobb mint a förtelmes metin-goa páros.

2013. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor mondj már valami jobb mmorpg-t köszi
2013. márc. 3. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Tera (Kicsit hasonló mint a metin , csak milliószor jobb , end game ennek is elég gáz , de egész szép grafika van mellette szóval kipróbálni megéri , nemrég lett ingyenes)


WoW (tört szerver ingyenes , de elmaradott és ég és föld a küllönbség az eredetihez képest , 8 éve ez a legjobb mmorpg)


Guild Wars & GW2 (sima gwről nemtudok nyilatkozni , középkategóriás , ahogy hallottam róla , gw2 jó lett , csak konkrén nincs endgame )


The Secret World (Modern kori mmorpg , mágiával lőfegyverekkel(Rakétavető;AK;Sniper;Pistoly;Shotgun) és közelharci fegyverekkel (ökölfegyver;kard;kalapács;láncfűrész) , ez a játék valóságból kivett helyeken játszódik , zombik és demonok mellet , B2P-s ugyanúgy mint a gw2 , vagyis a játékot 1x megveszed és nincs havidíja , ilyen horror-kalandjáték feeling mmorpg)


Aion (ahogy hallottam az európai aion miután a metin cégéhez került szétba**ták , előtte majdnem wow szintű játék volt)


Age of Conan


Rift


Silkroad


Lineage II


SWTOR


ezekről nem tudok sokat , nem próbáltam.

2013. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépem köszönöm !!!! :))
2013. márc. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!