Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeri valaki ennek a játéknak...

Ismeri valaki ennek a játéknak a nevét?

Figyelt kérdés

1990-es évek környékén jöhetett ki (vagy egy picit talán korábban)

Valami Lord of... valami lehetett. (nem 100%)

3D-s környezet, egy hosszú hajú, (talán) lovaggal érkezünk meg lovon egy elég morbid területre. Emberek vannak felakasztva, minden el van átkozva.

Ilyen fura álatokkal kell benne verekedni, pl az elején mindjárt találkozunk egy pandával akit szinte lehetetlen lenyomni mert 10 percig kellett legalább szenvedni vele.

Grafikája alapján mindenki egy kicsit kirakati bábunak nézett ki. (túl szabályos, fénylő arcok kb)

Nem igazán értettem a célját, egy nagyobb helyszínen volt, és mindig vagy elfogtak, ahonnan ki kellett szabadulni vagy verekedni akár koala szerűséggel, vagy medvével.

Numerikus billentyűzeten lehetett harcolni, 8-as ütés, 7-es 9-es valami nagy pofozás..

Előre is köszi.



2013. márc. 3. 12:10
 1/7 anonim válasza:
lord of warcraft de nem biztos sőtt.... de a z lord of-al kezdődik !
2013. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
köszi a választ, ez biztos nem az sajnos. Egyébként abszolút nem 100% hogy lord benne van, csak mégis valami támpont. régi eléggé, ilyen 'turbo' gombos gépen működött anno, tehát a már nem commodore gépeken. Amúgy aki meg tudja mondani az kap 2 tábla csokit, ingyen postázva! :D Szóval aki tud valakit aki tudja már érdemes legalább megkérdezni is tőle. Motiválásként.
2013. márc. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bocsi, szóval én írtam az előbbi választ csak más készülékről, ahol nem én voltam bejelentkezve.
2013. márc. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el basszus -.-, atjelentkezek erre kifagy és megint az előző volt benn, szal én irtam az előző kommenteket.
2013. márc. 18. 00:55
 5/7 A kérdező kommentje:
5 Milka csoki vagy hasonló értékű jutalomban részesül az, aki megmondja a játék címét (nem vagyok milliomos basszus, utolsó reménysugár :D) Ezt komolyan mondom, a válaszoló jelentkezhet pm-ben és megbeszéljük a részleteket. Sajnos gyanús, hogy ez már így se fog kiderülni. :/ Pedig amint látjátok tényleg érdekelne.:)
2013. márc. 23. 19:41
 6/7 anonim válasza:
Ki fogom találni mert ez egy kihívás xD
2013. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hajrá ;)
2013. márc. 27. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!