Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Goodgame Empire játékról pár...

Goodgame Empire játékról pár információ?

Figyelt kérdés
Például mikor indult ez a játék? Vajon hányan játsszák? 60 a legmagasabb szint? Stb.

2013. márc. 3. 20:29
 1/9 anonim válasza:

Azt nem tudom mikor indult. Mi kb 1 hónapja játszunk.

kb 10-20 ezer játékos lehet.

Igen, 60 a legmagasabb szint.

Érdemes szövetséghez tartozni, mert könnyebben lehet érvényesülni, segíteni egymásnak.

2013. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nem a 60. a legmagasabb szint.

Ezzel a játékkal csak akkor érdemes játszanod, ha van egy kis pénzed rubinra (legnagyobb értékű fizetőeszköz)

Szerintem nagyon jó játék, bár elég kitartónak kell lenned ahhoz, hogy elérj magas szintet. Bárkinek szívesen ajánlom.

2013. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70. szint a legmagasabb.
2013. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolos1 válasza:
70 a legmagasab ,sokal töben játszanak mint 100 000 hisz több nyelves
2013. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pontosan kb 50 000 000 an játszanak a világon( de ennek legalább a fele multi vár.
2014. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
vett már valaki rubint sms-ben? megbízható? mert hallottam már olyat h valaki egy másik játékban vett valamit sms-ben és aztán havonta levették azt a pénzt :/ VALAKI TAPASZTALAT? :O
2014. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tf2levi válasza:
A 70. szint a legmagasabb! De azután következik a legendás szint! A legendás szintek megnyitják a specializált épületeket mint például a malom 4. szint! További erőforrásokhoz férhetsz hozzá! Ilyenkor a legfontosabb a vasbánya vasfeldolgozó! Én 2 éve játszom vele! De egyszer abbahagytam és újra kellet kezdenem! Amikor abbahagytam 60. szintű voltam! És érdemes vele játszani mert lefoglal ha unatkozol! Érdemes hogyha nem alapítasz egy szövetséget hanem csatlakozol egy jó erős szövibe! Hiszen ha alapítasz azzal csak még munka van hogy szórakoztasd a tagokat és fejleszd a külömböző részlegeit a szövinek! PL kovácsműhely!
2015. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemjuteszembesemmi49 válasza:

összesen 870 szint van a játékban, de ott már csak felnőttek tudnak játszani, ugyanis rettenetesen nehéz(vagy esetleg olyanok, akiknek nagyon sok idejük van erre mert folyamatosan képezni kell a katikat.

Ráadásul van kb. havonta 1 hétre, hogy idegenek jönnek. Ezeket egymagadban nem tudod kivédeni(legendás szinten), minden alkalommal jönnek egyszer és ha a szövid nem küld segítséget, leégetik a váradat és minden katonád elpusztul, tehát kell egy erős szövi aktív tagokkal.

2016. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En körülbelül másfél évet jatszottam vele majdnem kivittem 70ig. Elég jo szoviben is voltam addig míg a vezető be nem fejezte a játékot és nagyjából összeomlott a birodalmunk. A helyettes bem tudta kezelni a helyzetet és vege lett. Atmentem egy másik szovibe de az gyenge volt ígynem volt olyana játék mint akkor.
2016. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!