Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnatok letolthetos jatekokat...

Tudnatok letolthetos jatekokat mondani?

Figyelt kérdés

Emlekszem, hogy regebben hallottam egy olyam computer jatekrol amiben szereploket birsz letre hozni kulombozo vatosokban es kontinenseken, es birsz irni egy forgato konyvet. A vegen a szereplokkel lelehet jatszani es kesz a film. Valami filmcsinalo computer jatek lenne.

Ha jol emlekszem anfol volt, de ha ismertek valami ilyent ami magyar es nem gagyi(jo grafikaju) akkor irjatok le!

A font emlitett jateknak meg a nevet szeretnem tudni!


Bocsi a helyesirasi hibakert, mivel telefonrol irok.

Varom a valaszaitokat es jo ejszakat mindenkinek!


Egy lany


2013. márc. 3. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Nem tudom megfelel-e neked a grafika! Az oldalon találsz még több videót erről a programról! :D
2013. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
The Movies
2013. márc. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Je tenyleg a The Movies volt!

A masik van magyar menuje?

2013. márc. 4. 13:42
 4/5 A kérdező kommentje:

Bar igy hohy szet neztem a kepeken en valami olyasmire emlekszek hogy vadnyugati es lovak voltak benne. Ugy hogy lehet hogy nem az.

Kedves elso a linket nem nyissa meg.

2013. márc. 4. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A The Movies-ben többféle színhelyet tudsz vásárolni, ahol forgathatsz filmet... van vadnyugatos is...
2013. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!