Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Előfordulhat hogy pl. : egy...

Előfordulhat hogy pl. : egy galaxy mini-n nem találsz egy játékot de egy galaxy S3-an igen?

Figyelt kérdés
Van egy tabletem a gyengébb árkategóriából és néztem hogy milyen játékot töltsek le de volt amit nem találtam. Viszont kipróbáltam egy ismerősöm tabletjét amin viszont rajta volt. Az övé többet is tud. Ilyen lehet vagy csak még nem jött magyarországra a játék?

2013. márc. 4. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen lehet, legfőképp böngészőknél a leggyakrabban. Nem minden játék kompatibilis a készülékeddel, ezért le se tudod tölteni, de ha gépről belépsz a Google Play-re, és ott rákeresel ki fogja írni, hogy van, csak nem tudod a kütyüdre tenni.
2013. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahaaaa köszönöm
2013. márc. 4. 15:23
 3/5 anonim válasza:
48%
Egyébként ez attól is függ, hogy melyik android verzió van a készüléken. pl. a templ run 2 sony xperia tipon (4.0.1) fut, viszont samsung galaxy minin (2.3.1) nem!, de ez az alkalmazásoknál abban is meglátszik, hogy ingyenes-e az app, vagy nem. pl. a templ run sony xperia tipon ingenes, samsung galaxy minin viszont fizetős. Én úgy tudom, hogyha a beállításoknál beállítod azt, hogy a készülék a nem play áruházból származó alkalmazások telepítését is engedélyezze, akkor bluetooth-on is átküldheted magadnak azt a játékot, amit nem találsz a play áruházban, de vmelyik ismerősödnek meg van.
2013. márc. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahaa, érdekes dolgok ezek. Annyi baj van hogy sajnos nincs bluetoth a tableten :(
2013. márc. 5. 10:22
 5/5 Jófej:D ***** válasza:

Az előző hülyeséget mondott arról hogy valamin ingyenes valamin fizetős egy alkalmazás. Ez az operációs rendszertől függ. Pl.: Galaxy minin (android) ingyenes a pou de egy iphone 5 (Ios) pénzes.

Google playen azért nem látod mert nem kompatibilis vele a tablet.

2013. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!