Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azt írja ki a gép ha be...

Adamik Betti kérdése:

Azt írja ki a gép ha be teszem a The Sims 3 lemezt az indításhoz, pedig az van bent. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Fönt van a gépemen a The sims3 meg a Világkörül (eredeti mind a kettő), tök jól ment eddig, de most föltelepítettem a nemzedékeket(boltban vásárolt, eredeti lemez) és amikor el akarom indítani ezt írja ki: "Nincs a meghajtóban a játéklemez. A folytatás előtt tedd be a The Sims 3 lemezt." Amikor berakom a The Sims 3 lemezt, megint ezt írja ki. Tuti nem a lejátszóval van a baj, mert ott megjeleníti.

2013. márc. 4. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A legutóbbi kiegészítő lemezét tedd be, ne az alapot.
2013. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha a világ körült rakom be akkor is ezt írja ki. :(
2013. márc. 4. 19:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megvan, a nemzedékekkel indul, pedig nem azt telepítettem utoljára. Köszi, ha nem mondod, tuti nem próbáltam volna ki :)
2013. márc. 4. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Na látod... ezért mondtam, hogy a legutóbbit kell.
2013. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig azzal kell indítani ami legutóbb megjelent... nem azzal amit te legutóbb telepítettél.
2013. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, csak a sims2-ben meg ugye úgy volt hogy vagy a házi kedvenc vagy az évszakok vagy a jó utat-tal kellett indítani. De még egyszer köszi (:
2013. márc. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!