Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends. Volibear...

League of legends. Volibear probléma?

Figyelt kérdés

Hello!


A problémám az lenne, hogy mi a fenét csináljak, hogy ne ks-eljék be előlem a killeket.Folyton ilyen statom van, hogy 8-15kill 7-13 halál 20-28 assist(!).Egyszerűen csak ott vagyok , a háromnegyed hp-ját leveszem aztán másnak adja, pedig még látni is, hogy ultizom rá és csapom ketté.De ha én ks-elnék vagy teamfight van, akkor se adja nekem.A legnagyobb gond az, hogy sok a ks noob, de nincs valami cucc, hogy leüssem még az előtt, hogy a noobok odajönnének?


A buildemhez mit szóltok:


-doran shield

-mercury treads

-warmog's armor

-phantom dancer

-randuin's omen

-frozen mallet

-vagy black cleaver vagy valami pajzs


2013. márc. 4. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Volibear egy support .. minek ölsz vele egyátalán ?

Supportnak építsd ne offtanknak.

2013. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
volibear inkább egy rohadt op tanknak tűnik.Eddig még senki se mondta keme, hogy uspport lenne.Mobafirem se találni szinte csak tank buildet.
2013. márc. 4. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenkit supportolni látok vele , bár én nem csipázom , inkább Nami vagy Soraka . Solozzál akkor nem fognak annyit kselni . Amúgy a tanknak sem az ölés az elsődleges feladata ..
2013. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AccountManagerkovács ***** válasza:

Az előző kollégának üzenem, hogy Volibear nem support, hanem jungeles/tank/offtank/solotop. Ő az egyik fő karakterem és marhára nem support.


A kérdezőtől kérdezem, hogy hol játszik Volival? Topon vagy jungleben?


Én ma 8/7-et csináltam vele, nem tudtak bekselni. A trükk az, hogy a w-jével kell megölni az ellenfelet, jó esetben ez akár 500-at is üthet egyetlen csapással. Ha az ultit is használod mellé, akkor biztos lesz egy-két killed.


Egyébiránt nem a score a lényeg, hanem hogy győzzön a csapat, úgyhogy ha kselnek, hadd kseljenek. A carry-knek kell a pénz.

2013. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
topon kezdek, aztán , ahogy a helyzet hozza.Csak tudod vannak ezek noobok..., akik feljönnek botról is még ha látják is, hogy meg tudom ölni...Egyébként a w-vel ölöm meg őket.Épp ez a probléma, hogy belecsapok egy hatalmasat és ha valaki más is ütötte(annak ellenére, hogy 20 se sebzett neki, akkor neki adja.De nem baj, mert találtam egy buldet, ami rengetek attack speedet ad 4500 HP és rengetek AD mellett.:)
2013. márc. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!