Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion free to play-en mi a...

Noname02 kérdése:

Aion free to play-en mi a leghatékonyabb kinah farm ha már van alchemy + essence?

Figyelt kérdés
felhúztam az alchemyt 449 az essence 399 és elég lassan jön be potikból a kinah másnak meg 140millája meg paralyses godstoneja van alchemy + gatherinből, vajon ha aetherrel párosítom több és hatékonyabban szedek belőle kinaht pl futó scrollokkal vagy csak eladom az aethereket? vagy mit gyártsak amit megéri és sok kinah van belőle?

2013. márc. 5. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:

a legiotarsam [link] ebbol csinalt kb 700 mil kinaht

de a leghatekonyabb a 100+ encsistonok eladasa, meg a crit/m ress kovek

2013. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom a légió társad h szedett annyit mert a greater elemental stone nálunk 5k-7k/db 600at veszek 3milláért (sac/kb) abból legyártok 1200 olyan szart ami kell hozzá és 3 kell belőle 3 potihoz az 400 poti durván 4 milla akk 1 milla haszon + még idő elbaszás is mert még szedjem a növényeket 1 milláért szoval nem mondanám hatékonynak de más potival is ez van major recovery potit gyártottam egy rakásnyit és még mindig van belőle hiába raknak vagy nem raknak alám 800-900k -ban nem viszik 100 darabját fos az egész
2013. márc. 5. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
az aethertapping jobb mint az essence, tehat szedsz bazi sok aethert, megveszed a morph receptet es pl a legiotarsam cleric es lement Dark Poetaba egyedul csak a dp miatt, es farmolas mellett folyamatosan morfolt is, igy sokkal olcsobb es gyorsabb mind megvenni az elemental stonet es novenyt gyujteni
2013. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+ hp/mp potikkal nem eri meg foglalkozni, olyant sok quest ad, a craftolast inkabb sajat celra eri meg felhuzni, a penzhez meg instazni kell
2013. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
greater elemental stonet is meg lehet morfolni? ha ez ígyis van elég időigényesnek tűnik 3 féle cuccot morfolni nagy mennyiségben de egyépként értem mit mondasz, de esetleg ha már úgyis felhúzom az aethert diamond ore-ből meg már eladtam 200at és azóta szedtem még 200-at + aether kell a crafthoz(greater running scroll) esetleg akkor már inkább azon ügyködni?
2013. márc. 5. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:

figyeld a brokert hogy mibol keves a kinalat, vagy mit visznek dragan

de jobb ha a farmolast valasztod ha penz kell, en felhuztan az alchemyt es az aethert, de csak sajat fogyasztasra, ocsem feleannyi idot jatszik, csak pvp/instak es megis sokkal tobb penze van mind nekem

2013. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
farmolnék de nem tudom hogy ... 55ös sinem hiába tolom 60-ra légióval instázni mert kaszt roll van kék cuccokra meg 6roll szal ha viszek is valamit akkor még kitudja mit török belőle szal az is baromság abból se jön be tömérdek mennyiség :D 50 es rangerem meg nem tudom twinkelni van 3 greater 50-es ap cumó de encsizésre nincs kinah .... aethert felhúzom és scrollozok ha ezse jön be én beszarok ettől a játéktól
2013. márc. 5. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Régebben küszködtem a morphhal/ crafttal, de utána észrevettem, hogy "SELL" runokkal 2-3x annyi pénzt lehet csinálni töredéke annyi idő alatt. 3man BT, 4 man RB,

ET / Gold betörésre, 1 and pass mindig 3-4 emberrel az elég jó esély nagy szintű enchant stoneok szerzésére, csak azért mondom mert szervertől függetlenül az enchant kövek mindenütt drágák. Ha meg fegyó esik akkor csakis szigorúan "SELL", és ne menj olyannal aki "Need"-el soha.

Szóval így 3-4 en elosztottok mindent egymásközt.

2013. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!