Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segitsen már. Hogyvan...

Boxing195 kérdése:

Valaki segitsen már. Hogyvan az hogy a videokártyám támogatja aDirecX 11-et mégis akármit csinálok akkor is ezt irja ki amikor elinditanám a Crysis 3-mat "you need dx11 capable gpu to play crysis 3"? Nvidia Gforce 8600GT 1024mb-os vidim van!

Figyelt kérdés
Valaki segitsen már,ez a kedvenc játékom,eddig mind a két részét kijátszottam! Most ez van soron
2013. márc. 5. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a kártyád csak DirectX 10-es
2013. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy hardvert frissítsd 11 fel.
2013. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban. a kártyád nem tud DX11-et
2013. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hmm..értem. köszi.
2013. márc. 6. 20:09
 5/7 A kérdező kommentje:
De figyelj már ha nem támogatja akkor miért irja hogy jelenleg DX11-en fut a rendszer? vagy csak a rendszer fut nem vidi? meg az Nvidia vezérlöpultban van olyan hogy jelzi azoknak a játékoknak a nevét amik kompatibilisek és a cryis hárimnál kiválol az értékelés,akkor csak mennie kéne. :|
2013. márc. 6. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azért írja a 11-et mert jelenleg az a verzió van a gépeden és mert van DX11 támogatás benne. a kártya viszont nem az tudom mert nekem 9800GT-m volt és azis csak 10.1-et támogatta ahogy a mostani HD4890-em is

Attól hogy nem DX11 még támogatják a játékok mivel nem is követelik meg a DX11 melétét ez inkább már ajánlott deha megnézed mindegyik rendszerigényénél szerepel a DX9 is

az hogy a Crysis 3 miért nem megy fogalmam sincs nem próbáltam

2013. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a Crysis 3 igényli a DX11-es kártyát anélkül nem indul.
2013. márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!