Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen számítógépes programmal...

Pocokpontknight kérdése:

Milyen számítógépes programmal készíthetünk stratégiai PC játékot?

Figyelt kérdés
Milyen számítógépes programmal készíthetünk stratégiai PC játékot lehetőleg könnyen programozási tehetségem 0 viszont ötletem mint a tenger :D (a the war game nem jó nekem)

2013. márc. 5. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Te semmivel. 0 programozási tehetséggel remélem nem gondoltad komolyan.
2013. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó azért nem 0 mert már próbálkoztam ilyen téren de kevés...
2013. márc. 5. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

hát én olyat tudok ajánlani hogy FPS Játék Doom 2 fejlesztett motorjából, kb olyan Quake 2 grafikai szintre lehetne feltornázni (+ nagy felbontású textúrák, és PNG féle áttetsző sprite ha kell) de ez sajnos nem válaszol a kérdésedre, ezzel csak az előttem lévő válaszírónak üzenem hogy nem feltétlen kell egy olyan 10%-os programozási tudás.


Ha esetleg még is érdekelne ez az FPS Játék dolog akkor

GZDoom doom programot tudom ajánlani

Smihrz kell egy Doom2.wad (Google a barátod)

és szerkesztő programok


Doom Builder - Pályaszerkesztő

SLADE 3 - a legjobb amivel olyanokat lehet mint pl:


3D Modell

Sprites

Health (pl egy szörnynek)


és ami azt illeti van aki nagyobb tudással próbált ebből is RTS-t kicsikarni, de nem ment valami jól :D mert a katonák csak mentek előre egy bizonyos ponthoz és nem lehetett őket irányítani, csak azt hogy mit gyártasz le (pl tank)

2013. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!