Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mostanság miért...

Szerintetek mostanság miért csinálnak olyan játékokat ahol nincs életerő jelző?

Figyelt kérdés
Nem tudom valahogy én szeretek játszani hogy tudom mennyi van még hátra. Kíváncsi vagyok miért van ez.

2013. márc. 6. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert anno a COD2 forradalmasitatta ezt. szerintük idö és energie spórolás. és azóta mindenki ezt majmolja.
2013. márc. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen azért, hogy csökkentse a kihívást, hisz melyik játék a nehezebb ahol van 100 életed és abból gazdálkodsz vagy van 100, de félpercenként, úgyis maxra töltődik? Az a baj, hogy (igaz klisé) az elmúlt 7-8 évben fokozatosan kiveszik a nehézség, ha egy mai gamer kezébe nyomnál egy össz-vissz négy funkciógombos (amiből általában csak kettőt használ a játék) NES kontrollert és leültetnéd egy játék elé amiben egy érintés az ellenségtől és halott vagy, szerinted végig tudná játszani?
2013. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért hogy a játszani képtelen nokedlik megvegyék mert ha már küzdeni kell valamiért a játékban a 10 éves pistike felé se nyúl
2013. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a problem ott van, hogy normál esetben a videójátékok nem a '10 éves pistikének' szólnak. Csak sajnálatos módon ők a vásárlóközönség.
2013. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a válaszokat most már minden világos :)


Igazatok van a Nintendos játékok aminek nekem még megvannak de mások már rég kidobták sokkal több kihívást tartalmaznak! Ott van pl.: a Contra (irdatlan nehéz). Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2013. márc. 6. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!