Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD MW2-ben, mi történt a vip...

COD MW2-ben, mi történt a vip személlyel?

Figyelt kérdés

Van egy küldetés, aminek a végén egy fontos embert kéne kimenteni a pánikszobájából, de amikor odaérünk, már holtan fekszik. külső támadásnak nem nagyon van nyoma, gyanús hogy ez a személy "beengedte" a gyilkosát. felvesszük a mellette fekvő aktatáskát, majd pucolás. A történetből nem nagyon tudtam kivenni, valamint nem találtam leírást erről, hogy mégis mi történt ezzel az emberrel/ki volt ő/miért kellet kimenteni/mi volt a táskában.

Valami ötlet? nagyon érdekelne, köszi:)



2013. márc. 7. 18:31
 1/1 Egri Zsolti ***** válasza:
A szeméj csak simán meghalt de ö nem engedte be öket mert egy lezuhant repülő gép van a ház elöt és a csapat is a repülögép zuhanása miat tudod bejutni mert amikor lezuhant ki törte a ház falat.De én anyit kivetem a töriböl.hogy minden fontos adat a táskában volt.
2013. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!