Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3: Mivel/Hogyan lehet...

Sims 3: Mivel/Hogyan lehet szörnyet készíteni?

Figyelt kérdés
Van egy életre szóló vágy: Szörnygyáros (3 szörnyet kell létrehozni). A kérdésem: hogyan lehet szörnyet készíteni?

2013. márc. 8. 15:52
 1/5 anonim válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy a simed ha feltaláló, és elérte a feltaláló jártasság 10. szintjét, akkor fog kapni egy küldetés-sorozatot. Szépen fokozatosan, hogy legyen ideje mindent megszerezni. Ez az egyik legnehezebb életcél, mivel nem kevés utánajárás kell. Plutónium-rúd, 100 limlom és végül 1 szív metszésű rózsaszín gyémántot kell szerezni.


Remélem segítettem!

2013. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. márc. 9. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
ez melyik kiegészítő?
2013. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Álomállások :)
2013. márc. 10. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Én már próbáltam megcsinálni, de jó nehéz. Nem sikerül. :D Èn kőfaragó voltam az egyiken, úgy, hogy házzal, mindennel 3000-ről indultam, munka nélkül (direkt), aztán lassan lett 30 ezrem, és kijátszottam, most nyugdíjas, egy óriási házban. :D ja és sportol is.

Most (tegnap) lett egy új sim-em, aki boszorkány, már sok elixirt tud, jósként dolgozik, a rajzolós tehetsége 6.on van, ma kezdtem el uszodába jártatni, meg eddzeni. ;) és tegnap csak 1 órát játszottam vele, ma meg csak felet, de még fogok. XD

2013. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!