Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez az Oblivion magyarítást...

Ez az Oblivion magyarítást bárki használhatja?

Figyelt kérdés
[link] régebben letöltöttem egy magyarítást, nem tudom ez volt-e, de az nem volt "ingyenes", mert kért vmi ID-számot. Ezt ha letöltöm akkor használhatom is?
2009. szept. 13. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ingyen van. Most azzal jáétszok és szerintem nagyon jó a fordítás.
2009. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! már le is töltöttem, és el is indult:D de az a gond, hogy nálam szinte minden ugyanúgy maradt:S úgy értem a menüben magyar a szöveg, de a játékban már nem:S ez miért lehet szerinted?? neked minden rendesen működik?
2009. szept. 13. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
én is így jártam egy csomó minden fontos dolog angol maradt..akkor miért írják hogy 100%os fordítás ha ugyanúgy nem lehet érteni a fontos dolgokat....
2010. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a magyarítás honlapján fent van pont ez a zeset. nekem is ilyen volt és onnan néztem k ia segítséget. és így minden magyar. sőt még a mystic elf plugin bevezető szövege is magyar lett. adjatok neki egy esélyt :)
2010. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit elrontottak a telepítésnél. Nekem szinte minden magyar lett. Én eszerint raktam fel és működik. Sok sikert.


Törlés:

1. Ha már telepítetted az Obliviont és nem jó a magyarítás, akkor leszeded az Obliviont, törlöd az Oblivion mappát, ami hátra maradt és a Dokumentumok\My Games\Oblivion könyvtárat is. Ilyenkor újra kell alakítani a voice.bsa-kat, de kibírjuk.


Figyelmeztetés:

1. Ez a telepítési forma csak a Shivering Isles kiegészítővel működik, illetve a Knights Of The Nine -vel és pluginjaival.


Telepítés:

1. Alap Oblivion telepítés

2. Knights of the Nine, és a többi kiegészítő telepítése (Horse Armor Pack, Mehrunes Razor, Orrery, Spell Tomes, Thieves Den, Vile Lair, Wizard Tower, Fighters Stronghold) Ebből még 1-2 nem magyar.

3. Shivering Isles telepítése

4. Shivering Isles v1.2.0416 English Patch telepítése

5. Miután a telepítés kész, indítsunk egy játékot a főmenüig, hogy létrejöjjön 1-2 fájl, ami kell a magyarításnál.


Magyarítás:

1. Nézzük sorban: Alap összetevők kell

2. Grafika hangolása (csak igény szerint)

3. Javítások nem kellenek mivel már feltettük előzőleg

4. Pluginok : Minden kell, de csak vagy a Dark UI, vagy az Anti Dark UI. Én megszokásból az Anti Dark UI-t választom, jó nekem a világos menürendszer. Az unofficial patch is mehet igény szerint.

5. Végigjátszás (igény szerint)

6. És a betűtípusok is kellenek

7. Mehet a backup gomb, biztonsági mentés ajánlott, de én nem csinálok.

8. Következő dolgunk hogy mind a 2 kockába pipát teszünk, hiszen át kell alakítanunk a hangokat. Ez sok időt vesz igénybe, hagyjuk, hogy a telepítő dolgozzon, semmit ne zárjunk be (pill addig eszem valamit) XD

9. Na, elkészült az átalakítás. Minden rendben zajlott

10. Következő lépésnél hibaüzenet miszerint nem sikerült átalakítani az argóniai könyvtárat, majd ha ezt megoldottuk, akkor az északi könyvtár miatt is hőbörög. Itt 2 megoldás van (11. és 12. pont)

11. Vagy rámegyünk az OK gombra és a telepítő megkérdezi h át akarjuk-e helyezni a fájlokat, amit automatikusan megcsinál (ilyenkor kézzel kell törölni a fájlokat, h ne foglalja utólag a helyet a MorroHunTemp könyvtárban) Ezt kétszer kell megcsinálni, mert 2 hibás könyvtár van (északi és argóniai)

12. Vagy még ne nyomjunk ok gombot, hanem a megoldás: elmegyünk abba a könyvtárba, ahova feltettük az Obliviont : …/Oblivion/data/ MorroHunTemp/sound/voice/oblivion.esm Itt megtalálható az északi és az argóniai könyvtár, amit át kell másolni a …/Oblivion/data/ sound/voice/oblivion.esm könyvtárba. Ha ezzel megvagyunk, mehet az OK gomb. Nem baj hogy hibaüzenet van a másik könyvtárral, mehet az OK gomb és a kérdésnél a NEM, tehát ilyenkor nem kell áthelyeztetni a fájlokat.

13. A telepítés elkészült ELSŐRE. Mindenkinek jó szórakozást, remélem segítettem.

14. VIK nagyon szépen köszönjük a magyarítást.

2010. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem az a bajom ezzel hogy a telepítésnél nincs semmi hangbeállítás. És a telepítés elején (mármint a magyarítás telepítésénél) ezt írja ki: A ...-Vioces.bsa fálj a javítás után is hibás lesz. Másold át a backup mappából a data mappába a ...-Vioces.bsa-t. (de nincs is backup mappa.


Légyszi segítsetek.

Előre is köszi!

Üdv:Bence

2011. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!