Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó játékot tudtok?

Valami jó játékot tudtok?

Figyelt kérdés
Lehet akciós de főleg lövöldözös

2013. márc. 8. 23:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
a neverhood a világ egyik legszarabb játéka, csicska gyökér 5 éveseknek van kitalálva , akik annyira looserek hogy ezt a sz@rt előveszik.
2013. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok a nyomorěk megyjegyzéshez. Azt hiszed mert már régi téma, nem nézi senki? A neverhood egy zseniális játék volt, attól, hogy neked nem jön be, még nem kell lesz@rozni.
2013. nov. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
figyu, én pl call of duty-n, meg MOH-on meg mindenféle fps -en nőttem fel számomra az erőszak többet ér mint a neverhood. hisz az fps-ekben van adrenalinlöket amitől nem alszik el az ember . de szemály szerint én a neverhoodon 5 percen belül aludnék. szval bocs hogy leszaroztam lehet hogy sok embernek nem az.
2013. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Na én meg a fegyver zajának unalmától alszok el, de a cod-sem rossz, de sajna már tucat játék, mint az nfs, battlefield stb.
2013. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
nos tisztában vok vele hogy pl. a manhunt 2 nagyon agressziv játék, de sajna a mai pujákat ez foglalkoztatja, köztük engem is. de az is problem, hogy pl akinek régi gépe van a mai játékok egyáltalán nemfutnak rajta , és sokan unalomból (18+) játékokhoz fordulnak. amugy szerintem a világ legjobb (nem agressziv) játéka a need for speed underground 2. ettől jobb autós játékokat nem gyártanak manapság.
2013. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A "tucat" játék címszó nem jelenti azt, hogy nem voltak jó dobások. Amit említesz az örök klasszikus, habár nekem a 2005-ös m.w volt nagyszám :D. Codból pl az uccsó amit élveztem a 4 volt, ezután még a black ops nyűgözött le történet vezetésével, és ennyi. Persze ahogy időm engedi kitolom a word at wart, mw2-t de tovább nem érdekelnek. Battlefieldek vmiért kimaradtak, de be lesznek pótolva.
2013. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nos igen a manhuntot kihagytam, bár nem toltam ki, szép kis időt fektettem bele, és tetszett is. De pl a gta-kért nem rajongok, a mai "puják" meg nem manhuntoznak, inkább gtaznak szntem. A rokstar másik gameje, ami a gta iskola változata: Bully, viszont bejött :D
2013. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
manhuntot csak példának mondtam azon kivül tudom hogy kismillió egyszáz játékkal játszanak. amugy a cod 2 tényleg nagyon jó . de a cod 1, meg a 4 szerintem jobb. a gta pedig egy ku*va nagy ötlet volt . grat rockstar games. a san andreas szinte megunhatatlan. xD
2013. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
köszönjük a trollmentet :P
2013. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
hoppá nem ide akartam irni, bocsesz
2013. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!