Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan állítható meg a Sims...

Hogyan állítható meg a Sims 2-ben az öregedés?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják, hogy az "aging off" kódot kell beütni, de nekem egyszerűen nem reagál rá.
2013. márc. 9. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

pedig azt kell.. =/

akkor csináld úgy, hogy előbb beírod, hogy "aging on", aztán írod be hogy "aging off"

ha nem megy, akkor (van hozzá kiegészítőd? :) ) tegyél fel egyet rá és a mentéseid megmaradnak, csak a kiegészítő hátha reagál.. ha az sem, akkor vagy mindig új simeket csinálsz, vagy megpróbálod arany életcélszint felett tartani, és lehet venni az életcéljutalmakat vagy miket, és veszel életitalt, amit arany életcélszint felett megiszik, akkor három nappal fiatalabb lesz :D

2013. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, kicsit megfeledkeztem a kérdésemről. :D

A probléma szerencsére megoldódott, de azóta lett új. A kiegészítőket képtelen vagyok feltenni. :D

2013. jún. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!