Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha kijönnek az új konzolok mi...

Ha kijönnek az új konzolok mi a garancia arra hogy az új játékok egy ideig a régieken is elérhetőek lesznek?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy egy ideig a PS2-re jelentek még meg játékok de úgy tudom hogy az Xbox-ra már nem

+ a Beyond Good and Evil 2 és még asszem a Witcher 3 is next-gen exkluzív lesz



2013. márc. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
... Feltüntetik pl gamefaqs.com on hogy ez PS3 PS4 xbox360 game etc... ahol nincs hogy ps3 az csak ps4 re lesz rakat game lesz csak ps4es... nézz utána amit akarsz sztem mindet feltettek eddig rá
2013. márc. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még elég korai kérdés. Az új xbox még be sincs jelentve. A régi gépek támogatása majd utána lesz téma.
2013. márc. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tényleg nincs még bejelentve? pedig én már annyi helyen olvastam róla :D
2013. márc. 10. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:

[link] tessék itt vannak ps4 gamek amiket belehoztak rákattintasz és az 1iksarokba kiadja a hogy mire jön "Also on" feliratnál...


Új xboxról én se hallotam még XD csak ps4ről

Am érdekes lesz hogy fogják készíteni a játékokat (rem nem ugy mint 2010be hogy megcsinálják xboxra aztán ps3 ra viszik át...

Elég érdekes lenne, hogy xbox 360 ra megcsinálnák aztán át vinnék ps3 ra majd ps4 re XD

2013. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lesznek játékok amik már csak next-genre lesznek de egy darabig a régiekre is lesznek játékok (ez így volt a PS2-nél és az Xbox-nál is)
2013. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!