Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PsP játékok androidra?

PsP játékok androidra?

Figyelt kérdés
Androidra van ez a PPSSPP emulátor, eléggé kezdetlegesnek mondják, meg az én telefonom sem a legújabb model (Samsung Galaxy S). Van rá esély, hogy 3 dimenziós PSP játékokkal játsszhassak?

2013. márc. 10. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

van de ne várd ugyanazt

pl: prince of persia

pc: jó graf epic csata izgalmas

psp:rosszab graf kicsit szukitett jatekmenet

android:hháááááááátttt 2d-be rohangálsz egy faszival story:0.000

de ritkán van jo is



psp exclusive cimeket ne keress androidra

2013. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem már jó lenne bármi működő 3D-s PsP játék, ami rendesen fut, csak hogy legyen valami értelme az emulátornak, ha már rátettem
2013. márc. 10. 21:14
 3/7 sZamu válasza:

vityusz18: te miről beszélsz?:O


szerintem nagyon gyors proci kell a PSP emuhoz. néztem youtube-on videókat, még a 1.5 GHz-es tableten is szaggatnak a PSP-s játékok android emu alatt:S

2013. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak olyasmire gondoltam, mint a Peggle. Mondjuk az 2D, de a grafikája komolynak hat
2013. márc. 11. 17:04
 5/7 A kérdező kommentje:
(ez csak egy példa)
2013. márc. 11. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Néztem, hogy még a DS emu sem minden játékkal jó, még nexus 7 en sem, nemhogy a ppsspp...


Próbálj feltenni nintendo 64 emut azután legend of Zelda, conker bad fur day, vagy ps1 emut aztán metal gear solid, illetve van magyarul rá a final fantasy 7-8, a konzolozz.hurol tölthető le.


Esetleg sega dream cast emu hamarabb lesz...

2013. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia a psp emulator nagyon jó kis prog... . Nekem egy Lenovo a 6000 telefonom van adatok: 1,2 GHz-es, 64 bites, négymagos Qualcomm® Snapdragon™ MSM8916 processzor

VGA:Adreno 306 400 MHz

ezel a telefonal is szagatnak a játékok demég élvezhető

. Pár játék amit visz a telefon:Dragon Ball Z: Shin Budokai

akadozva demég élvezhető: metal gear solid peace walker

2016. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!