Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek miben lett jobb...

Szerintetek miben lett jobb és rosszabb az assassin's creed 3 az elődeinél?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A sorozatnak egy nagy +-a van alapból: a történet. Akárhány búg van benne azt nem rontják el na persze én a múltosra és nem Desmoundére gondolok. Negatívum, hogy kezd lerágott csont lenni, már megint egy új A.C jön óktóberben.
2013. márc. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobb benne a grafika, nagyobb a terület, változatosabb, kicsit egyszerűbb az irányítás.

Rosszabbak a karakterek, Connor sztorija pl szerintem siralmasan félbe van vágva, maga a karakter is eléggé unszimpatikus, meg hát az egész történet vége összecsapott és nevetséges.

2013. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ember a grafika jó, elég nagy terület áll rendelkezésre, az irányítás meg tök egyszerű főleg gamepaddal. Conor története/és maga a karakter tényleg kicsit gyengécske pedig Ezio remek volt.
2013. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja meg Desmond storyja is no comment, nekem nem tetszett.
2013. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A karakter kicsit gyenge, a tengeri csaták pedig a legjobbak :D
2013. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tengeri csaták tényleg a legjobbak! Történelem egy kicsit elkószálódott. Azt reméltem, hogy több híres csatában fogunk részt venni, és a nagy tömegben harcolni, erre ebből alig volt 2-3. Meg az egész asszaszin sztori nem volt jó. Akik az "asszaszinjaid" voltak, azok nem is azok voltak, csak úgy csatlakoztak. Az előző részekben ott még meg volt ennek a rendnek a feelingje, de azért a 3-as is elég jó!
2013. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!