Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Használt vagy eredeti xbox?

Használt vagy eredeti xbox?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e használtan xbox-ot venni, vagy vegyem meg újonnan! Mert: Egy új xbox-ra is összegyűjtöttem a pénzt, de a barátom mondta, hogy ő eladná nekem az ő xbox-át (4GB) ami nagyon jó állapotban van, jól működik, 20,000 ft-ért és mellécsapna még 2 kontrollert, meg 5 db játékot. Vélemény?

2013. márc. 11. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

használt is tökéletes.

de én nem vennék a helyedbe mikor generáció váltás elött állunk, nemsokára jön az xbox 720 vagy PS4.

és az xbox 360 kifog menni a divatból, nem nagyon lesznek rá új játékok

2013. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Slimből érdemes használtat venni, régebbit nem.
2013. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak is újat vegyél és ha lehet a 250GB-os Slim-et vedd mert arra fel tudod telepíteni a játékokat amikkel játszol így kíméled az olvasót a gépben.A 4GB-os gépnél erre nincs lehetőség ott végig lemezről megy a játék ami jócskán lerövidíti az olvasó élettartamát plusz hosszabb a töltési idő két pálya között ez egy HDD-ről futtatott játéknál jóval rövidebb+egy hónap ingyen Gold tagságot is kapsz az új gépnél így kipróbálhatod a multi részét a játékoknak.
2013. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek megy egy zöld pacsi, de multi-t igazából nem nagyon tudnám kihasználni mert az egymegás net nem igazán jó a multizásra
2013. márc. 11. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak SLIM verziót szabad venni újból és használtból is.

!GB-az valószínűleg SLIm lesz 20000-ért nagyon megéri ha nincs semmi baja akkor vedd meg nyugodtan

2013. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!