Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most találtam meg újra a Sims...

Most találtam meg újra a Sims 2- Hajótörött krónikákat, de van pá probléma. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nem kezdtem el újra az elejétől kipörgetni a történetet, hanem csak csináltam egy családot és azzal játszok. És kéne nekem áram, amit nem tudom mivel kell előállítani, de tudom hogy a jutalmaknál van, de mivel én nem játszottam végig ezért nekem nincs semmilyen jutalmam.Máshogy nem lehet áramot termelni?

Illetve van egy kisgyerekem és egy szülő soha nem tud elmenni dolgozni, mert nem hagyhatja otthon a gyereket. Azt írja ki hogy fogadjak fel egy dadust. Azt hol lehet felfogadni? Előre is köszi.



#játék #áram #dadus #Sims 2-Hajótörött krónikák
2013. márc. 11. 16:43
 1/4 A kérdező kommentje:
*pár probléma
2013. márc. 11. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs hogy csak ilyet írok de szerintem majd amikor kibírod akkor emeld ki a kérdést
2013. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja semmi gond szerintem amúgy se kapok rá egyhamar választ addig is próbálkozok.:)
2013. márc. 11. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor nem mehetsz dolgozni amíg el nem értél valameddig mert ugyanis a történetben kapod meg a telefont és azzal kell és mással áramot nem lehete előállítani egy jó ajánlat elöszr játszd ki a játékot
2014. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!