Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legjobb MMORPG?

Legjobb MMORPG?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mmorpg-t ami egyszeri fizetős (nem mint wow) vagy pedig úgy ingyenes, mint planetside2, lol, hogy csak skineket kell megvenned pénzért nem pedig mindent pl. star wars the old republic. Lehetőleg szép legyen (ne egy wow grafika)és ne az legyen, hogy elmentél 80ra aztán nem tudsz mit csinálni mert nincs ott semmi (nem mint wownál bossok, arena....). A wowwal játszotta tört szerveren eredeti pedig nagyon drága, GW2re pedig azt írták, hoy 3 hónap utűn már olyan fullos leszel, hogy nincs tovább. Utána nézve nem találtam jó endgames játékot a wowon kívül.

2013. márc. 11. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb a WoW , igaz fizetős .

Esetleg ajánlom a The Secret World-öt , 1x kell megvenni , viszont szerintem alázza a gw2-t.

2013. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Runescape
2013. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Legtöbb MMO val az a probléma, hogy nincs endgame, de a Lord of the Rings Online az elég jól el van, ha jól tudom nemrg jött ki kiegészitője is.

A WoW meg csak attol függ, hogy nézve drága, naponta kb 100ft ra jön csak ki.

2013. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy leszel fullos GW2-ben :D Nekem az a fullos, ha az összes karakterslotban (8) van karakter, akiknek csak tökéletes ruhájuk van (akár több is), legendary van rajtuk... stb. A többi MMO-ban is az újabb és újabb cuccok megszerzése, a pvp az endgame, csak itt nem kell teljesen függőnek lenni, casual gamer barátibb a GW2. Én még mindig szívesen játszok vele, persze ehhez egy jó guildban is vagyok akikkel el lehet járni instázni és WvW-zni, még mindig nincsen nagyon drága ruhám, és legendary fegyverem sem. Szóval aki azt mondja, hogy nincs tovább 80on túl, az egyszerűen nem aknázta ki a meglévő lehetőségeket.


Secret World-ről nem tudok nyilatkozni, nincs annyi pénzem hogy kifizessek egy olyan játékot, amiről azt se tudom, tetszeni fog-e vagy sem.

2013. márc. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézz róla videót :D Azt meg pont keményebb gamereknek ajánlom , elég nehéz játék egy gwhez képest (próbáltam mind 2-t)
2013. márc. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

02:18-as válaszoló!

Nagyon töröm az agyam, hogy be kéne invesztálnom egy GW2-re, de sokfelől hallani, hogy az insták elég ratyik. Neked mi a véleményed erről? Plusz az insta bossok most már végre "rendes" statos cuccokat dobálnak? Ez miatt nem mélyedtem bele sosem az első részbe, pedig megvan mind a 4 része.

2013. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2:18-as vagyok:


Igazából mi is szoktunk panaszkodni, hogy az insták nem dobnak olyan jó cuccokat; de ez is szerencse kérdése. Arenanet eleve úgy áll hozzá, hogy maguk a tokenek (tokent kapsz minden menet után explorer módban, és azokból veszel egyedi skines instás ruhákat) a jutalom, ezen kívül olyan nagy loot esőre nem igazán lehet számítani. Amíg nem ismered a mechanikájukat, és nincs egy jó csapatod kihívásnak számítanak, még az után is :D Persze vannak könnyebb és nehezebb insták is, de én szeretek instákba járni a klánnal.


Néztem én videót a Secret Worldről, csak nekem játszani is kell vele, hogy tudjam, akarok-e a jövőben :D Meg most tényleg nincs pénzem beruházni még egy MMO-ra, de már elkezdett érdekelni, szóval egyszer lehet megveszem.

2013. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezném, hogy egy instában kb. hány ember kell? Te mióta játszassz?
2013. márc. 12. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Az indulástól kezdve játszok (tehát szeptember 1-jétől kb.), azóta tartottam egy hónapos szünetet, mert kicsit besokalltam a játéktól. Instákat 5 emberre tervezték, vannak olyan feladatok is, amikhez szükséges az 5 ember.
2013. márc. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na jó, nem bírtam tovább. Holnap hozza a futár a gw2-t. :)
2013. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!