Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok a sims2-be egyedi...

Hogy tudok a sims2-be egyedi tartalmakat telepíteni? (hajak, ruhák. Stb. )

Figyelt kérdés
Szóval úgy tudom h létre kell hozni 1 Downloads mappát a sims2-n belül... de hiába tömörítem ki oda a fájlokat, akkor sem lesz jó... :S
2009. szept. 14. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia ezt a videót én készítettem, minden részletet elmondok és megmutatok rajta, így már menni fog:

[link]

2009. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hú köszi ez tényleg nagyon jó... :D

már csak annyi kérdésem lenne, h a Downloads mappát a "sima" Sims2 mappába tegyem bele, vagy a legutoljára feltelepített kiegészítőjébe, amivel ugye a játékot is elindítom?

2009. szept. 14. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:

A cuccokat a játék mappájába kell tenni C:/Documents and Settings/neved/Dokumentumok/EA games/The Sims 2/Downloads

Nem pedig a telepítési mappába. (Az a Program files-ban van.) De ne oda tedd, az nem lesz jó.

2009. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jaa... eddig fel se fedeztem h ott is van EA games mappa xD

nagyon köszi a segítséget! :)

2009. szept. 15. 16:30
 5/7 Kaileena2 válasza:
menj be a dokumentumokba/EAgame/The sims2 majd hozz létre ehy új mappát aminek a neve legyen Downloads.Ezután tölthted amit akarsz.
2010. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 temmniki00 válasza:
Nekem nincsen C-n belül Dokuments and Settings . Vagy lehet én vagyok a hülye?! :(
2013. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RarityLuv válasza:

temmniki00

Nekem sincs. Olyankor: Users(felhasználók)/neved/Documents(dokumentumok)/EA games/The sims2/Downloads

Ha nincs downloads mappád, akkor csinálj. És oda tedd :D

2016. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!