Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? (minecraft)

Figyelt kérdés

Én készítettem mert gondoltam ilyet még senki se mutatott be ráadásul nem is az 100000000 magyar amatör survival sorozat szóval ma a véleményetek?


https://www.youtube.com/watch?v=ddz6U1l0-Pc&feature=youtube_..


Ja és még azt is kérdezném hogy a moviemakerrel hogy lehet megoldani hogy ne méretezze át a videót?



2013. márc. 13. 19:39
 1/8 anonim válasza:
nem rossz.nekem tetszik.
2013. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz de,egy kicsit egyszerű!Amikor elöszőr bekapcsoltad már tudtam a lényeget(elöször elvezeted a redstone-t egy abból a szemszögből nem látható alaguton aztán,bekapcsol 4 comand blockot amik ezt csinálják:1./time set 18000 2./difficulty easy 3./time set 0 4./difficulty peacefull aztán a vöröskö elfut a lámpához).Egyébként azt értem hogy estét akkartál csinálni hogy jobban látszon a fény és,elcsúszott de mért váltogatad a nehézségi fokozatot?Mi az a wierless? de lényeg a lényeg túl egyszerű!
2013. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok u.i:csak a müködésröl beszéltem a többit nem néztem meg...
2013. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok semmit se mondtam de akkor is egyszerű!
2013. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez teljesen vezeték néküli azért váltogatja a napalt és az éjszakát mert úgy működik a nehézséget is azért váltogatja mert másképp nem működik.Nincs logikád?Nézd az a rendszer lényege hogy össze köttetés nélküli jelet biztosít amit eddig csak budswitch ekkel lrhetett elérni.Azt mindenki megtudja csinálni hogy egy gombhoz hozzáköt egy adag lámpát.De ez nem csalás teljesen logikusan elmagyaráztam a működését.Hang nélkül halgattada videót vagy mi?
2013. márc. 14. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja 1 ídő múlva hangdobozal redstoneoztam majd késöbb,megnéztem újra szóval nem túl bonyorult csak némelyik részt nagyon kihagyhatad volna(pl:mi lett volna ha a napfény érzékelőt simán a redstonehoz köteted volna és,felvilágította volna a lámpát? :DAmugy nem rossz!
2013. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

sokkal egyszerűbben is lehet: 1. CB-ba: "scoreboard objectives add AKÁRMI dummy"

2.CB-ba "scoreboard objectives remove AKÁRMI"

a 2. CB-ot ismétlődő/villogó jelre kötöd és kivezetsz belőle egy redstone "összehasonlítót"

ha az 1. CB jelt kap, akkor a 2. CB-ból jel jön ki, ennyi

Fényérzékelővel csak egyet tudsz csinálni, így viszongt akármennyit (átírod az AKÁRMI-t)

2013. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom. De amikor ezt készítettem még nem volt scoreboard.
2013. júl. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!