Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 1 (PC) segítség/...

Resident Evil 1 (PC) segítség/help me?

Figyelt kérdés

Mi lehet a gond?

Kezdem azzal hogy honnan is szedtem le:

a tob-ről töltöttem le azzal a névvel hogy Resident Evil 1.iso.

2.Mit kell utána csinálni miután kész:

http://www.youtube.com/watch?v=f59BKw3_nXs

Mindent ugyan úgy csinálok mint a videóban.

Átállítottam Windows 95-re minden alkalmazást.

Látszatra minden fájl megvolt.


És maga a hiba mai a videóban nincs benne:

Unable to find the file. Please reboot and try again. ezt adja ki ha az okra kattintok.


Talán az a gond hogy nem onnan töltöttem le: vagy hogy nem 1997-es. Az biztos hogy az enyém és a videóban látható fájl 611 mb foglal,tehát elvileg ugyan az!



2013. márc. 14. 18:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem a tob-ról töltöttem le,hanem a tpb oldalról. Kis hiba :)
2013. márc. 15. 10:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem próbáld meg a dolphin emulátor és a Resident Evil Remake (gamecube, vagy Wii verzió)letöltését. Tökéletesen fut, nagyon jó grafika és ugyanaz a játék és játékélmény. Szerintem csak nyerhetsz, ha ezt a verziót választod a Pc helyett. Az ilyen régi PC-s játékok egyébként nálam egyáltalán nem működnek valami miatt, így marad a gc vagy Wii verzió.

Légyszi ne pontozz le, mert ez csak egy ajánlás, egy próbát megér, s ha már megvan a dolphin, akkor ajánlom a RE zero-t is, mert nagyon jó. A RE2 és RE Nemesis ugyanaz a grafika, mint a Pc verzió, csak fut és lehet menteni (nálam eredeti Pc-s nem működött...). A Code Veronica sajnos nem működik így se, legalábbis nálam...

2013. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már Remake, meg Zero, töltsd le a Nightlection Team beépitett emus verzióját mind2-ből. Telepíted és ikonnal indíthatod őket, nem kell emuval szenvedni. :D
2013. márc. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a RE2-ben lehet menteni PC-n, és az 1-nek is van normális régi átirata.
2013. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És az ajánlatokat!
2013. márc. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!