Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem ilyen Mmorpg...

Mondanátok nekem ilyen Mmorpg játékokat?

Figyelt kérdés
Olyan kéne mint a Cabal Online vagy pl a WoW tehát olyan ami nem olyan hogy 5hónapig kell játszani mire rájösz mindenre aztán játszhatsz normálisan de már unod,tehát ami kell,az ilyen egyszerű de nem unalmas,hogy játszol vele 1 hetet azt megunod,1 normális amit lehet hosszútvon nyomatni és lehetőleg legyen ingyenes és legyenek rajta magyarok!A válaszokat előre is köszönöm!!

2013. márc. 15. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ebbe egy kérdés van, arra a válasz: nem :D

de csak azért, mert egyáltalán nem tudok ilyen játékokat. amilyen neked kell, azt valószínűleg neked kéne legyártanod/gyártatnod mert nem biztos ho létezik. ha nem kitétel az RPG, akkor wot

2013. márc. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

legjobb ilyen a wow

esetleg a TSW-t nagyon ajánlom

GW2-vel is el lehet lenni ..

2013. márc. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor olyan kéne ami nem olyan bonyolult de nem is könnyű
2013. márc. 15. 16:25
 4/11 TheGame ***** válasza:
RUSTY HEARTS RAIDERZ AION TERA ONLINE HAMMER MT2 MARTIAL EMPIRES PERFECT WORLD
2013. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ms91 válasza:
2013. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aion online ez marha jó játék. Gyönyörű grafikával. És nem olyan nehéz mint amennyire gondoltam én is először. :) http://www.youtube.com/watch?v=FX3ybjkoHXw hátha elnyeri a tetszésedet :)
2013. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló tegnap szedtem le az Aion-t de szerinted nem nehéz,hát szerintem nagyon,már játszodtam mmorpg-kell de nem voltak ennyire nehezek hát azt se tudom mi hol van!
2013. márc. 20. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért aion messze van a gyönyörűtől ..
2013. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
[link] A TERA Online nagyon jó MMORPG, szerintem sokkal jobb mint a WoW és mostanra már ingyenes is lett.
2013. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

silkroad


nekem életembe ez tetszett meg legjobban igaz, hogy nem vagyok mmorpg rajongó ;)

2013. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!