Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » God of War Ascension! Hány...

God of War Ascension! Hány órahosszás a játékidő?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztorit egyszer végigvinni olyan 8-10 óra, kb mint a régebbi GoW-ok, de most már van benne multi is, ami egész jóra sikerült, az pár órát még rádob, platinum meg olyan 25 óra körül lehet szerintem, bár még nem nagyon tudni azt.
2013. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A platinumban mi van még hogy hosszabb?
2013. márc. 15. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Platinum trófea nem tudod mi? Gondolom akkor még nincs PS3-mad.

Trófeák azok olyanok, mint boxon az achievmentek, különböző játékon belül teljesíthető feladatokért kapod meg. Ha az összes trófeát megcsinálod, akkor kapsz egy platinum trófeát.

Sokak egyáltalán nem foglalkoznak ezzel, sokan nagyon gyűjtik, meg a trófeák is érdeklik őket, én is ilyen vagyok, számomra akkor van végigvíve egy játék, amikor az már platinum.

2013. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másfél éve van ps3 slim 320 gb-om! De most már tudom ezt is amit itt leírtál kösz!
2013. márc. 16. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!