Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 kérdésem is van.1: mier...

2 kérdésem is van.1: mier laggol a minecraft? 2: ezt megteheti egy szever tulaj?

Figyelt kérdés

1 kérdés

4gb rám

intel e5300 2.8ghz 2mag

nvidia 9600gt 512mb 256bit

windows 8


2.kérdés

na szóval vana deltacraft szerver és azon belulvan egy ilyen rang rendszer amit sms-el lehet venni. Én megvasaroltam a legkisebbe rangot 508ft-ért amiben van mostmarcsak volt egy parancs, a /fly amivel repülni lehetett. DJALMASI tulaj kivette ezt a lehetőséget azzal az indokkal hogy vegyék inkább aranyrangot. Most ha veszek arany rangot akkor tulajdon kepp nem 1000ftert veszem hanem 1508ftert mert az arany rang tudja azt is amit vas. A lényeg az az hogy hogyan tudnám ezt elérni hogy vissza tegye ezt lehetőséget. Szeritem mivel ő egy szolgaltatast árul és eladta azt valakinek egy bizonyos időre (itt 60nap) akkor ő ez az idő alatt nem valtosztathatja meg a szolgáltatás tartalmát. Ez ép olyan mikor mobilnetet veszel és közli veled a szolgáltató hogy 4gb helyet 2 adók hogy elofizess egy nagyobb csomagra.


2013. márc. 15. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs róla szerzôdés akkor megteheti
2013. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elolvastam az erre vonatkozó jogszabályt és nem tehet meg. elég komoly bírságot de akár szabadsagbvesztestbis kaphat
2013. márc. 16. 12:37
 3/4 anonim válasza:

1. Ez a lagg már az 1.3 óta benne van


2. Szerintem írnod kéne neki hogy adja vissza a pénzed

2013. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
abban alapodtunk végülis meg amiről kép is készült hogy ha küldök meg egy sms a vas rangra akkor pont kijön az arany rang ára és akkor megkapom azt. Elküldtem az sms-t és közöltem vele hogy el van kuldve és erre ezt a választ kaptam szó szerint idézve : szarok rá hogy elkuldted ha továbbra is folytatod kibannolak a szerverrol. Továbbá írtam egy emailt a szerver fo tulajanak a tulajdon kepp szólt a szerver illetekesenk almasinak de körül irva csak annyit mondot hogy le van szarva. Ha továbbra sem hajlandók semmit tenni kénytelen leszek feljelentést tenni ami a szerver bezárását vonja maga után. Én ezért az 1000ft-ért 3 órát dolgozom. ugyan azt nem érem el hogy megbuntessek olet de legalább bezárják a szevert mert több ilyen ember is van a szerveren aki kifogásolja ezt a hozzaalast.
2013. márc. 17. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!