Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem szól a mikrofon...

Miért nem szól a mikrofon Teamspeak-en, mikor Counter Strike 1.6-al játszom?

Figyelt kérdés

Teamspeak-en a mikrofon addig jó, ameddig el nem indítom a CS 1.6-ot. Onnantól valamiért nem szól a mikrofon. Nem is érzékeli a Ts meg semmi. Belementem a vezérlőpultba és láttam, hogy átváltott egy másik felvevőeszközre. Teamspeak az elsőt használja, de alatta van egy másik ugyanolyan (nem tudom miért) amire átvált a CS mikor belépek és azon keresztül akarja a hangot közvetíteni, csak hát az nem ad hangot, nem érzékel semmit, nem lehet használni meg semmi..

Próbáltam valahogy átállítani hogy a CS is azt a mikrofont használja, amit a Teamspeak, de nem jöttem rá, hogy hogyan lehetne, ha egyáltalán lehetséges.

Valaki tudna valami ötletet mondani, hogy hogyan is kéne ezt megoldani, hogy a CS ne váltsa át valami más, nem használt mikrofon ikonra a hangfelvételt, mert azzal nem lehet semmit kezdeni. Előre is köszi. (Operációs rendszer: Win7)



2013. márc. 16. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szol csak te nem hallod meg nem irja ki oldalt de mas hallja.
2013. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hallják, mivel többen is szoktunk egyszerre lenni egy szobában a ts-en és hiába beszélek, nem válaszolnak. Írok nekik, hogy itt vannak-e, mert nem válaszolnak, ez az első gondolatom és erre mondják, hogy nem is szólaltam meg, miközben még beszélek is a mikrofonba.
2013. márc. 19. 16:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja meg persze én hallom őket, csak ők nem hallanak engem.
2013. márc. 19. 16:10
 4/6 anonim válasza:
Ugyanez a probléma alakult ki nálam is. A hang recseg teamsp. alatt, és a ts-nél egy kis x-et tesz a mikrofonra, akadozik a hangom és a bejövő hang is. Ha azóta valami megoldást találtál volna jó lenne ha megosztanád! Köszi!
2015. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beállítás probléma lesz...


A mikrofonnál állítsd át realtek audiora... Meg persze billentyű/hang érzékelsét is meg kellene nézni, hogy hogy van... CS-be is próbál átállítani a hangcuccos dolgokat... Próbálj úgy beszélni hogy nyomod a K betűt.

2015. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ne hang érzékelésre tedd, hanem billentyűre. Próbáldd meg.
2015. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!