Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ojan mmorpg ami élvezhető?...

Van ojan mmorpg ami élvezhető? Jó történet, karakterek, grafika, stb. és nem kell hozzá komoj gépigény komojabbra gondolok mint a metin2mester lehetőleg ingyenes és ha lehet magyar de ez nem fontos

Figyelt kérdés
(?)
2013. márc. 16. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

World Of Warcraft


amúgy:

Olyan

Komoly

Komolyabb

2013. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ms91 válasza:
2013. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ms91 válasza:

Elfelejtettem írni róla:


A jó történet kizárva, mert küldetés kevés van benne, azalatt megismerkedsz egyfajta történettel, de nem vmi nagy szám, de a játék története közölve van a honlapján, tehát megismerkedsz egy alap történettel, hogy értsd, miért olyan a világ, amibe belekerülsz.

Karakterek: 5 féle karaktertípusból választhatsz, ebből 3 közül választod ki az elsőt, majd ha azzal egy bizonyos szintet elérsz, készíthetsz még 4 karaktert, immár ötféle kasztból. A karaktereken semmi nem módosítható (se a neme, se a kinézete), de persze rengeteg páncélruhával felöltöztetheted, ezeket fejleszteni is tudod akár +13-as szintig.

A grafika sztem elmegy...

Nagy előnye, hogy nem kell hozzá komoly gépigény, egy kisebb gépen is elfut, véleményem szerint jobb a Metinnél, ingyenes (bár lehet fizetni is érte kis extrákért) és magyar nyelvű, igaz nem 100%-osan, de ez csak egy-két tárgyra vonatkozik csak. Én olyan 80-90%-ra saccolnám a magyar szövegek arányát az angolhoz képest.

A játékot olyasminek képzeld el, mint a Diablot, tehát ilyen felülnézet-féle (de 3D-s).


Ha úgy döntenél, hogy játszol vele, itt egy oldal, ahol nézelődhetsz, ha nehézségekbe ütköznél:


[link]


Van még pár oldal, de sztem ez a legjobb.


Ne várj tőle sokat és nem fogsz csalódni, de szerintem élvezhető, van benne vmi, ami a képernyő elé tapaszt, bár én se tudnám megmondani, hogy mi lehet az oka, mert a történet, bevallom, nekem is hiányzik belőle.

De egyszerűen jó! :)

2013. márc. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ms91 válasza:

JA, még valami, 5 szerver van, ebből kettő a régebbi (Season 3-as) MU, három pedig újabb (Season 5-ös).

A Season 3-on elég nehéz a fejlődés.


Én a Season 5-öt ajánlom azon belül az Utopia szervert, azon könnyű a fejlődés és könnyebb a tárgyak fejlesztése, mert a fejlesztéshez szükséges tárgyakat megtudod vásárolni NPC-nél, míg a többi Season 3 (Anarchia és AnarNova) ill Serason 5 (Legendia és Battaglia) szerveren szörnyekből esik, tehát elég sokáig fog tartani, mire egy jó szettet összehozol.

Tehát ha letöltöd, sztem ezt szedd le:


"Legendia, Battaglia és Utopia szerverekhez:

MuOnlineHuSetup_S5.exe"

2013. márc. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ajánlhatom a Jade Dynastyt. nagyon sok magyar embert ismerek Shura szerveren, és be tudnálak szervezni egy nagyon jól összeszokott csapatba. a játékról tudni lehet hogy nagyon jól kidolgozott, grafikailag a gépedhez lehet igazítani. rengeteg küldetés (2000+ biztosan) egy nagyon jó történet, és a játék tele van külömböző PVP harcterekkel. Sajnos a játék elég bonyolult így a kezdetek nehezek, de amiben csak tudunk segítünk.

Ha van kedved gyere játsz velünk ;) www.jd.perfectworld.com

ha az első karaktered csinálod be tudod írni oda ezt:

0500805X035204076007863Z3f9da2

és akkor kapsz értékes cuccokat ingyen. oda kell hogy Inductor ID karakterkészítés közben.

pain11pein@gmail.com email-ra írhatsz, és a játékbeli nevem xRozsomaKx ;)

2013. ápr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!